Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy asszociális sráccal?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam, néha van közös óránk. Nagyon tetszik, de senkivel nem beszélget, vagy csak akkor ha muszáj, egyébként visszahúzódó, mindig egyedül van. Hogyan lehetne kezdeményezni vele, hogy ne kapjon instant pánikrohamot? Instagramon kértem hogy követhessen, és ő is bekövetett, egyébként az egész osztályból én vagyok az egyetlen ismerőse. Nekem mindig előre és nagyot köszön mostanában. Próbálok mosolyogni rá, de nagyon rám sem néz, csak lopva, vagy csak akkor ha nem látom. Nem szeretnék beégni sem, mi van ha nem tetszek neki, az tök kínos lenne utána... Szóval először inkább csak barátkozni szeretnék vele, de nem tudom hogyan kezdhetnék neki. Hazafele egy busszal megyünk, de az a baj, hogy sosem tudok egyedül menni, mert valaki mindig rámakaszkodik XD Segítsetek

szept. 13. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

"Hazafele egy busszal megyünk."

Na az jó. Ülj mellé és érdeklődj, mit szokott csinálni délután, stb.

szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mire asszociál, ha meglát? :)


Ahogy te sem tudod, hogy hogyan közeledj felé, úgy ő sem tudja.

Erről szól ez a kor.

De az biztos nem segít, hogy a buszon le sem sz@rod, mert más mindig fontosabb neked.

szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a buszon próbálnám meg. Ha valaki rádakaszkodik, lerázod és odamész a sráchoz, biztosan sokat jelentene neki.
szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!