Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Megnézem a fiúkat, sőt, vannak nagyon jó barátaim is, de ha valaki szerelmet vall nekem, vagy párkapcsolatot akar akkor nagyon megijedek. Tudom, hogy egy nem túl impozáns, nem túl szép lánynak (mint én), el kéne egy ilyen ajánlatot fogadni és örülni, hogy valaki szemet vet rá, de én mégsem ezt teszem, ráadásul bűntudatom is van.

Ez mitől van, mi lehet a baj?


2017. okt. 28. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Félsz tőle, jogosan. Ma nagyon meg kell válogatni, hogy kihez milyen közel kerül az ember. Ez nem baj, csak önvédelem. :)
2017. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem rossz emberek akikrol beszelek, sot!
2017. okt. 28. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Bennem is volt egy hasonló "akadály", hiába tetszettem egy fiúnak, valamiért mindig visszatáncoltam és megijedtem. Nem tudom pontosan miért, talán magától egy kapcsolattól vagy hogy esetleg pofára esek, de le lehet győzni:) 17 évesen érdeklődött irántam egy fiú, aki konkrétan azonnal megfogott, de még őt is úgymond majdnem "eldobtam" magamtól, mondván hogy be vagyok parázva:D. Rájöttem hogy ennek semmi értelme, elkezdtünk járni. Már egy éve együtt vagyunk és tökéletes az egész. Szóval ne félj semmitől, ha tetszik valaki és jó embernek találod, akkor ne lökd el magadtól, ne fuss el!:)
2017. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak nagyon köszönöm! Sokat segítettél :-)
2017. okt. 29. 21:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!