Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mit jelent az amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit jelent az amikor egy lány a "jégkirálynőt" játsza?

Figyelt kérdés
Ezt pontosan milyen viselkedes formara mondjátok? Hogyan viselkedik az ilyen lány? Illetve ha ilyen már nem is kezdeményeznétek nála?

2017. okt. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
azt jelenti, hogy egy lany hidegen viselkedik, hisztis formában. Kb mint “a hattyú halála”
2017. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor szoktuk ezt használni, mikor egy lány eljátsza az érzéketlent, úgy tesz, mintha nem lennének érzései.
2017. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Egy lány, aki ismerkedésnél nem viszonoz semmit, mintha én lennék a szerelmes hőslovag, aki a gonosz sárkányt legyőzve meghódítja az Ő szívét.

Aztán ha összejön nekem egy másik lánnyal, jön az érzelmi zsarolás, öngyilkossággal való fenyegetőzés, csak engem már pont nem érdekel :D

2017. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
35%
Egy sima p*csa. Kéreti magát, aztán majd odaadja magát, dughattok, ne aggódj!
2017. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 emiatt nem is aggódom....mivel lany vagyok
2017. nov. 2. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Altalaba az ilyenek valakinek a szeretoje es jatsza masok elott a singlit. Masodhegedus es ez miatt erzeketlen ,mert a lelke nem tudja elviselni, hogy o csak masodik.
2017. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hatos vagyok azt elfelejtettem irni , hogy az ilyen lany megveti a szerelmet. Nem hisz a szimpatiaban. Es csak muszklis vagy roma ,molett ,lanyos fiukkal fekszik le. Es baksisert is elmegy.
2017. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!