Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor és miért csinálja ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért csinálja ezt egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 1 éve együtt jártam különórákra és nagyon megtetszett. Az elején minden jól indult, elkezdtünk sokat beszélgetni, az órákon mindig kedves volt, mellém ült és röhögött a hülye poénjaimon, és láttam rajta hogy jól érzi magát velem. Majd később a barátnőjétől megtudtam, hogy valószinű hogy én is bejövök neki és ráadásul barátja sincsen. Viszont hülye voltam és nem léptem, és mire összeszedtem volna magam hogy akkor elmondjak neki mindent, akkorra már kiiratkozott a csoportból, és csak úgy, egyik napról a másikra eltűnt. Tök jóba voltam vele és mégse szólt semmit. Ezekután egy fél évig nem találkoztam vele és nem is beszéltünk, viszont amikor megláttam, tökre boldog lettem, és mentem volna oda hozzá beszélgetni, de ő egy sima sziával lerázott, és ilyen megöllek nézéssel kb. elzavart. Ezt nemtudtam mire vélni úgyhogy hagytam is a dolgot. Majd ezután viszonylag sokszor találkoztam vele, de mindig egyre ridegebbül viselkedett, és állandóan kerülte a közelségem. Ha bárhol meglátott mindig elment a közelemből kicsit olyan volt mintha félne vagy menekülne előlem, vagy pedig úgy nézett rám mint egy véres rongyra. Szerintetek mi történhetett? Én tökre nem értem, végig jóba voltunk és így elfelejtett volna? Vagy csak én gondoltam volna túl ezt az egészet? Még arra is gondoltam hogy netán hallott volna rólam valami pletykát ami miatt félne tőlem vagy miért viselkedik így?


17/F



2017. okt. 26. 18:38
 1/3 anonim válasza:
lehet h a lány csak baráti szinten gondolt rád, és nem gondolt komoly kapcsolatra (vagy semmilyenre). és egyszer rájött h tetszik neked, de mivel nem akart megbántani inkább elkezdett bunkó módon viselkedni, h kiszeress belőle és olyan lány tetsszen meg neked aki viszont szeret...
2017. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten egyetértek az előttem hozzászólóval, viszont az is eszembe jutott, hogy a lány talán tényleg kedvelt, és többet szeretett volna. Viszont hogy nem léptél, lemondott a dologról, és azért kerül, mert próbálja magában lezárni a veled történteket (valószínűleg kevés sikerrel - ez megmagyarázná a ridegségét, próbál érzelemmentes maradni).

Ez elképzelhető?

2017. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 sajnos van abba valami amit mondasz, bár attól még nemértem hogy mért kell bunkózni meg kerülni a társaságomat, hisz ha elmondja ugyanúgy megértem, bár nekem sem volt tököm kinyitni a számat úgyhogy végülis van benne valami. Hát lehet akkor ez áll a dolgok mögött.


#2 Erre már én is gondoltam de nemtudom... és amugy az a verzió nemjátszik hogy esetleg ö keressen engem? Így teljesen komplikált a dolog. Amugymeg az az igazság hogy ezt csak akkor tudnám kideríteni dupla vagy semmi alapon ha valahogyan beszélni tudnék vele, de teljesen el idegenedett tőlem, ráadásul barátja is lett az utóbbi időben. Bár ettől függetlenül ugyanolyan gyilkos tekintettel néz rám és kerüli a társaságom, pedig elvileg van valakije akit "szeret".

2017. okt. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!