Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Jó azt persze vágom, hogy nem lehet mindenkinek kapcsolata 16 évesen (lassan 17) de nem értem, hogy a fiúk miért kerülnek el engem mint valami leprást. Mármint vannak fiú barátaim, de olyan fiú még sosem volt akinek tetszettem volna. Az internet - merthogy a Google a barátom - olyanokat ír, hogy "fogadd el önmagad" ezen már túl vagyok "légy nyitottabb" igedenekkel? Hell no!! Viszont a visszafogott stílus sem nagyon megy nekem. Szeretek beszélgetni, sorozatokat nézni és olvasni. Nem tudom hogy néhány hím nemű mi kivetni valót talál ebben. Külsőleg adok magamra (értsd: mindig tiszta rajtam a ruha és tiszta vagyok.) Lehet hogy a magasságommal van baj? 180 centi az nagyon durva? Jó lehet hogy kétszáz métert is kettesre futok mert az izmaimat nem erre találták ki - de akkor miért vagyok egyből bénának meg senkinek bélyegezve? Lovas íjász versenyeket nyertem és folyékonyan beszélek görögül. Annyira nem lehetek senki, ugye? Szerintetek mit tegyek, hogy jobban felfigyeljenek rám a fiúk anélkül hogy magamon és a szokásaimon nagyon változtatni kéne?

2017. okt. 25. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, hogy jöjjön valaki, aki ezt mind értékelni tudja. :)
2017. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok oka lehet.

Ha a külsőd rendben van, nyilván nem ez. Vagy csak Te gondolod úgy, hogy a külsőd nem hagy kívánni valókat maga után? Öltözködés, frizura stb. Kérdezz meg erről másokat, akik tényleg őszintén válaszolnak.

Nyilván ezek is közre játszhatnak.


A testi adottságaiddal nem tudsz mit kezdeni, de szerintem ezzel nincs baj sohasem. Általában a másikat nem a kinézete miatt szeretjük. Nem az alapján választunk párt, hogy mekkora a kosármérete vagy a magassága.

Nekem pl. tetszik, ha valaki nem alacsony. Ez nem hátrány, sőt!


Belső tulajdonságok, viselkedés: erről nem írtál.

Milyen előnyös/hátrányos tulajdonságaid vannak?


Egyébként valószínű a fiúk észrevesznek téged, csak nem merik megtenni az első lépést.

Esetleg próbálj óvatosan közeledni mások felé.


Sok olyan lány van, akivel semmi probléma sincs, de a pasik úgy gondolják, hogy ő elérhetetlen, semmi esélyük nem lenne nála stb. stb. és nem mernek lépni.



F20


Lehet nem a legszimpatikusabb válasz, de szerintem nyomokban tartalmaz hasznos dolgokat is.

2017. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok 😂

16/l

2017. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha küldesz egy képet magadról nekem, többet tudok segíteni. Másrészt meg lehet ha valaki jobban megismer akkor a belsős miatt menekül el.. Nem mondom biztosra, nem ismerlek, így nem is ítélkezek, de olyan nincs ,hogy jól nézel ki, tök intelligens,kedves, stb.. vagy, de még sem akar senki. VAGY..... Utolsó opció. Rossz emberekkel ismerkedsz. Nyiss több ember felé, minél több közül választhass és máris nagyobb lesz rá a ráció, hogy olyan fiút találsz, akit kívűl,belül megfelel. Hajrá, én szurkolok!


Az meg ne érdekeljen kinek van és kinek nincs párja...számít az valamit? Azért mert "menőő" teljesen felesleges összejönöd olyannal akit rühelsz.

15f

2017. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez alapján semmi baj nincs Veled. Az talán rájátszik, hogy nem vagy nyitott idegenekkel (szöveg alapján?), mivel ez általában az ember kisugárzásán is meglátszik, így nem mennek oda a fiúk.

Az ezt követőekben semmi kivetnivalót nem találtam, a magasságod, a lovas íjászság és a görög nyelv olyan szinten plusz pontnak és érdekességnek számít az én szememben, hogy ha ismernélek le sem akadnék rólad. :D


Ha nem az idegen fiúknak akarsz tetszeni, akkor kinek? Ismerősi kör? Azt már nem tudhatjuk, hogy a Te társaságodban kinek mi jön be. :)

2017. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!