Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sdfcdvfbgnhmj kérdése:

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 éves leszek és még első csókom sem volt és barátom sem.

Nem sok önbizalmam van e miatt mert olyan mintha valami taszító lenne rajtam ami miatt nem közelednek hozzám :c

Én is próbálkoztam már fiúknál de nem sült el jol

Mindenki azt mondja hogy nem létezik hogy nem volt még barátod meg hogy szép vagyok es ilyenek de akkor miért nem... nemértem

Tudnátok valami tanácsot adni ?

Talán az a baj hogy nincs önbizalmam?


2017. okt. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok annyi különbséggel hogy engem sokat piszkaltak regen azért nincs önbizalmam. Nem tudom megmondani mi lehet veled nem ismerlek, de javits a külső kisugarzasodon ha taszitonak érzed magad. Mosolygj sokat azt mi szeretjük:)

De biztos szép vagy egyebkent

18f

(Irj ram ha bármi kérdésed van)

2017. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 David134 ***** válasza:

Novemberben leszek 18 és hozzád hasonlóan nekem sem voltak ezeket a dolgok,még!

Az én helyzetem szimplán csak fura mivel mindig rossz embert fogok ki.

Az egyik hitetget majd lekoptat,a másik annyira nem méltat hogy elmondja nem akar semmit és hasonló.

Az önbizalom sincs a toppon de elég könnyen barátkozok.

De valahogy a lányok mindig a "nagymenő" lusta dohányzós idiótákra mennek (legalábbis az én környezetemben) aki meg normális az nagyon nehezen talál magának.

2017. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 19 leszek 2 hónap múlva és szintén nem volt még senkim. Ugyan csókolózni már csókolóztam, de csak lánnyal.

Engem nem zavar ugyanis nem érzem hogy szükségem lenne kapcsolatra, teljesen megvagyok így is,de gondolom te szeretnél már.

Viszont csak azt tudom mondani hogy ne erőltesd. Jönni fog a megfelelő srác hidd el :D Semmi baj nincs veled, az pedig hogy nincs önbizalmad nem gond. Nekem sok barátom olyan volt mint te, konkrétan beszélni nem mertek társaságban aztán barátjuk lett, és lett egy csomó önbizalmuk. Ha valaki kölcsönösen szeret akkor hidd el, ő majd ad neked önbizalmat. Emiatt nem menekülnek tőled el :D

Esetleg ismerkedj még, barátkozz emberekkel, aztán kitudja, lehet az egyikükkel kialakul valami idővel. Ha élőben nem mersz akkor ott az internet, csak óvatosan mert sok az idióta.

(Na meg mellékesen a legjobb barátnőm 21 évesen csókolózott először és az első kapcsolata volt neki is, aztán most 4 éve együtt vannak és a csaj terhes :D Sose késő.)

2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!