Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok ,lány. Sosem volt barátom ,de még csak nem is randiztam soha senkivel. Csókolózni egysuer csókolóztam egy fiúval egy buliban de nem ilyesmire vágyok.

Régebben is szerettem volna párkapcsolatot de az utóbbi kb. fél évben/picit több mint fél évben jutottam el oda hogy kezelni is tudnék egyet.

Nem tudom mi a baj velem. Nem vagyok csúnya ,többen mondták hogy szép vagyok ,sokszor megnéznek (de nem vagyok elszállva magamtól meg semmi ,igazából ingadozik az önbizalmam valahol az alacsony és a normál között).

Nem tartom magam butának se ,mások okosnak tartanak ,sok mindenről szeretek/tudok beszélgetni ,vannak céljaim stb.

Nyilván vannak hibáim is ,amiket nem is aksrok eltitkolni pl hogy türelmetlen vagyok ,ki nem állhatom ha a dolgaim nem úgy alakulnak ahogy elterveztem ,hirtelen ideges tudok lenni stb.

Egyszóval egy átlagos ember vagyok. Mégis azt érzem hogy valami nem stimmel.

Tipikus az az érzésem van hogy nálam sokkal rondább ,butább embereknek is vsn párkapcsolata nekem meg nincs. És nem akarok irigy lenni csak már zavar.

Internetes tarskeresőkön sose akartam ismerledni de mostanában már ez is felvetődött bennem. Mi baj velem?

Amúgy nem vagyok ilyen kapcsolatfüggő ,nyavalygó csak ez most így kijött:D

Valaki ,valami tanács?


2017. okt. 1. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :D velem pontosan ugyan ez van és én is sokszor gondolkoztam el már azon, hogy mi lehet velem a baj, de nem jutottam semmire... szóval ha valaki tud erre megoldást én is szívesen várom.

F/17

2017. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én 22/f vagyok, de ugyanez a bajom. Semmi nem sikerül, pedig interneten is próbálkozok. Másokat meg nem egyszer látok, hogy totál IQ 0-ák vagy még nálam is rosszabbul néznek ki és mégis. Erre nincs igazi tanács. Majd egyszer ha úgy jön ki a lépés lesz valakid.
2017. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pacsi 🙌😂 17/L
2017. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mádár0218 ***** válasza:

Szia! Figyelj, nagyon sok ilyen helyzetű ember van, legyen fiú/lány sok van :) És abban igazad van hogy van olyannak is pasija/barátnője aki ronda vagy undorító a viselkedése ilyet minden este látok munka után :D


Nem hinném, hogy bármi probléma lenne veled ha tudsz beszélgetni és szép is vagy , az viszont már más tészta, hogy találj valakit akivel viccesen akár komolyan eltudsz beszélgetni aki hozzádillik és jól elvagytok. Mert ez ugye nem könnyű, de inkább várj és keresgélj a jó után mint hogy véletlen bele menj valamibe :)


Mellesleg én is ilyen hajóban evezek azon kívül, hogy nagyon nagyon kitartó vagyok és sokszor a vesztemet okozza :D

2017. okt. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mádár0218 ***** válasza:
18/F
2017. okt. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vannak Debrecen környékéről,esetleg lehetne ismerkedni,programokra járni...

28f

2017. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj...az a helyzet, hogy igazából nincs szükséged párkapcsolatra ennyi.


Viszont most kezdenek benned dolgozni a hormonok, hamarosan úgyis találsz magadnak. A másik pedig az, hogy ahogy elnézem nincsenek neveltetési problémáid amit más társakban akarnál pótolni, tehát igazából egészséges vagy mármint lelkileg.

Pont ahogy le is irtad, hogy nálad butább embereknek is van, hát elmondom hogy sok embernek csak azért van valakije mert pótolni próbálja a saját hiányosságait.


Nem kell türelmetlenkedned ez úgyis jönni fog magától, amikor már tényleg kell akkor ösztönösen úgy fogsz viselkedni, hogy legyen.


"egy egészséges embernek nincs szüksége másra, mert egyedül is elég erős" nálad csak ennyi van jelenleg. :D


Sok sikert! 25f

2017. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
xD én nekem nincs ilyen problémám, én nem tartom magam eléggé érettnek (még) egy kapcsolathoz (de még szerintem 4-5 évig így lesz :c ) sajnos eléggé komolytalan vagyok szinte minden téren. Mások az én koromban már csajoznak 1000-rel (legalábbis errefele). 16F
2017. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!