Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami baj lenne velem? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lenne velem? Többi lent 16/l

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok és az önbizalmam a padlón.Az a helyzet hogy velem csak kavarni szoktak a fiúk addig, ameddig nem jön egy jobb lány és ez nem az első eset. Alapvetően egy vidám, mosolygós lány vagyok, akivel el lehet beszélgetni bármiről. Azóta mióta folyamatosan csalódok, félek nyitni a fiúk féle. A problémámat azzal magyarázom magamnak hogy ez biztos azért van hogy nem kellek nekik, mert 165 cm és 60 kg vagyok igy neki álltam diétázni, és mozogni. Azt érzem hogy velem van a baj, de nem tudom hol, és hogy fogok e még valakinek kelleni. Ha valaki esetleg tudna valami tanácsot adni, azt megköszönném.

2017. szept. 28. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Remélem ez segíteni fog.. de hidd el nem veled van a probléma, egyszerűen a korodbeli fiúk éretlenek.

2017. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Segített, köszönöm :)
2017. szept. 28. 23:26
 3/8 anonim válasza:
36%

Én valamièrt elítélem azokat a "fiukat" akik csak kavarnak",lyukra mennek es kihasznalnak!:)

Szégyent hoznak a FÉRFIAKRA!

17/F BP.

2017. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ,hogy ha ennyi csalódást ért a fiúkkal kapcsolatban ,akkor most valamennyire bizalmatlan lettél ,illetve ,hogy ez rombolta valamennyire az önbizalmadat.Azzal hogy most mozogsz ,meg diétázol alapvetően nincs semmi baj(bár megjegyzem teljesen normális a súlyod ,nem is feltétlenül lenne rá szükséged), főleg ,hogy ha sikerül vele eredményt is elérned ,az biztos jó kis önbizalom dopping lesz ,ha majd bele nézel a tükörbe és egy olyan alakú lány mosolyog majd vissza ,amilyet te elképzeltél. Szóval hajrá , sok sikert ! :) Viszont azt mindenképpen gondold végig ,hogy magad vagy mások miatt fogyózol-e. Ha magad miatt csinálod ,akkor van igazából értelme ,mert akkor a motivációd az lesz ,hogy így nem érzed jól magad a bőrödben ,NEKED nem tetszik ez így ,és ezért akarsz változtatni rajta. Viszont ha mások miatt csinálod ,és te magadtól nem csinálnád alapból ,akkor nem feltétlen fogsz a kívánt eredményre jutni. A súlyod lehet kevesebb lesz ,de az önbizalmad nem feltétlen lesz több ,ha srácoktól továbbra sem kaphatnád meg azt a normális hozzáállást ,amit szeretnél.Ha mások miatt csinálnád ,akkor feltételezem ,hogy azért csinálnád ,mert attól tartasz hogy ezzel a súly/magasság aránnyal továbbra is csak azokat a srácokat vonzanád be ,akik majd úgy is elhagynak valaki jobbért/vékonyabbért/magasabbért, és ezt megelőzvén te magad akarsz lenni az a jobb. Viszont sajnos mindig van "jobb" ,így még ha le is fogynál ,akkor is kifoghatnál olyan fiúkat ,akik ugyanúgy így fognak veled bánni. Az hogy csak kavarni akar-e veled egy fiú, az nem a súlyodtól vagy a magasságodtól fog függni. Egy rendes srác ,aki komolyan gondolja veled,az így is szeretne és nem bánna veled így. Karcsúbban nem feltétlenül fogsz belőlük , a rendes srácokból többet bevonzani ,de ahogy azt már korábban is mondtam most is teljesen normális súlyod van, ezt megtartani is bőven elég lenne akár. szóval ha esetleg azért fogyózol ,mert azt hiszed így nem voltál elég jó ,és ezért hagytak el ,így MÁSOK negatív valós vagy vélt negatív véleménye miatt akarsz lefogyni (olyanok véleménye miatt ,akik nagyon is bántottak téged ,és ilyen emberek véleményére nem feltétlen kéne adni ),akkor az szerintem nem a legjobb motiváció. Mondanám azt ,hogy az a fontos ,hogy úgy nézz ki ,ahogy te ki akarsz ,és fogadd el önmagad stb. de tudom ,hogy ha ennyi csalódás ér ,és az önbizalmad a padlón van ,akkor gondolom úgy érzed ,hogy ez minden ,csak nem megvalósítható(legalábbis rövid távon ). De az alapján ,amit írtál ,én nem úgy érzem ,hogy benned van a hiba. Pontosabban annyit hibát talán vétettél,de erre sem a hiba a jó szó ,hogy eléggé félreismerted a srácokat sajnos ,akiket kifogtál .Szerintem ha majd legközelebb meg fog tetszeni egy srác ,akkor hagyj majd neki több időt hogy jobban kiismerhesd. Minél jobban megismered ,annál jobban meg tudsz majd benne bízni, mert megismered majd a rossz tulajdonságait is időben ,és tudni fogod ,hogy ő olyan fajta-e aki csapongó ,lányokat gyakran váltogató-e ,vagy inkább egy hűségesebb komolyabb kapcsolatra vágyó-e.

Szóval én azt tanácsolom ,máskor több ideig húzd el az ismerkedést mielőtt beleugrasz egy kapcsolatba ,vagy komolyabban randizni kezdtek, illetve gondold végig ,hogy mi is motivál a mostani változtatásaidra. Illetve mivel most eléggé a padlón vagy jót tenne neked egy kis "pozitív megerősítés kúra" ,értem ezt úgy ,hogy legyél minél többet és gyakrabban olyanokkal ,akiket szeretsz és akik ,így szeretnek ahogy vagy. A pozitív megerősítésre ,arra hogy te így is szerethető vagy ,hogy nincs veled semmi gond, ennek az éreztetésére az önbizalmadnak most nagy szüksége lenne. Szóval találkozz most szerintem minél többet a barátnőiddel, jót fog tenni. Kitartás ! :)

2017. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor több dolgot is el tudok képzelni. Egyrészt a kortársaid még nem érettek eléggé ahhoz, hogy rendes kapcsolatot akarjanak. Legalábbis a srácok. Ha visszaemlékszem 3-4 évvel ezelőttre, akkor még nekem sem ment volna 16 év körül. Másrészt pedig, te úgy tűnik, nagyon szeretnél valakit. Ezért valószínűleg ha van egy srác a környéken aki tetszik neked, akkor automatikusan úgy viselkedsz, hogy látszik rajtad hogy vevő vagy rá. Ő viszont, mivel éretlen, ezt úgy fogja venni hogy nagyon jó, akkor ma ezzel a csajjal tudok kavarni, nem lesz annyira nehéz dolgom.


Sokan ellenzik, de szerintem ha te elég érett vagy egy kapcsolathoz akkor 18-19 körül keresgélj, akkor már több közöttünk a normálisabb értékrenddel rendelkező példány :)


Az önbizalmad pedig ne legyen ettől kevesebb, nem vagy te ettől semmivel sem kevesebb! 50 kilósnak sem kell lenni, teljesen rendben van az a 60 szerintem ha nem nagyon előnytelenül oszlik el, de sportolni sosem árt, már csak azért sem mert növeli az önbizalmad. Ne koncentrálj annyira arra, hogy legyen barátod már most, inkább élvezd hogy egyelőre tudsz magaddal foglalkozni. Ha lesz valaki aki megbecsül, azt észre fogod venni :) 20f

2017. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. szept. 29. 06:59
 7/8 anonim válasza:

Fel a fejjel!:)

Ha gondolod beszélgethetünk. 18/F

2017. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul valasztasz mindig. Csinald ugy, mint a tobbi lany. Romat, kigyurtat , molettet es lanyos arcut valasszal! Ez a TUTI! Es csak azzal jarjal aki meg meg is alaz!
2017. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!