Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Miért nem tudok a fiúkkal elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Tehát az a problémám,hogy interneten próbálkozom,de sikertelenül.Évek óta fent vagyok a chat.hu-n is,de rengetegen tiltottak.Amit már annyira unok,hogy generáltam kb 40 profilt,és ha valaki letilt,akkor átjelentkezek a másikba.Egy idő után megunják és hagyják,hogy írjak nekik.Ezt győzelemnek könyvelem el.Viszont a hangsúly nem ezen van,hanem azon,hogy miért tiltanak.Itt egy múltkori beszélgetés: Én: Szia

(Felhasználó látta)

Én: Na miért nem írsz? Majd jön a kiírás: ,,Sajnáljuk,a partnere törölte a beszélgetést''

Ez kb 10 alkalommal előfordul naponta,ha meg valaki visszaír,belém köt mindenért.Ha valamelyik férfinak megírom,hogy jól nézel ki,már jön az üzenet,hogy k..va anyád...stb.

Eddig úgy voltam vele,hogy velük van a probléma.Aztán egyik nap írt nekem egy csaj,és beszéltünk a pasikról.Nem tudom hogyan csinálja,de írta,hogy neki van állandó beszélgetőpartnere,és tök normálisan tudnak kommunikálni bármiről.Nekem miért nincs ilyenhez szerencsém?


2017. aug. 30. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Eléggé fas* embereket foghatták ki, ki az aki így reagál le dolgokat, jesus.... Most komolyan hogy mondhatja azt hogy k anyád, amikor csak megdícsérted a külsejét...

Ezek szerint tudsz velük beszélni, mert rájuk írsz csak nem adnak neked alkalmat rá, amúgy mennyi idős vagy? Mi az a chat.hu? KEll oda profil kép? nem akarlak megsérteni meg semmi, de lehet akkor nem tetszel nekik ha van magadról kép vagy nem tudom

18f

2017. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy lányt/nőt lepasszolnak, akkor annak nagyon gáznak kell lennie. Társkeresőn az égvilágon semmit nem kell csinálnod. Fénykép sem kell, bemutatkozás sem kell, és kapni fogod az üzeneteket. Ha viszont feltöltesz egy legalább átlag képet, és el is mondasz magadról egy-két dolgot, akkor nem fogod győzni olvasni a leveleket. Szóval nem hihető a sztorid.
2017. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.Igen,írnak nekem páran olyan üzeneteket,hogy megnézem-e őket camba,stb... :D Ami engem nem érdekel,így hát próbálok velük normálisan beszélgetni,de menthetetlenek.Kép nincs fent rólam,de az emberek 60-70%-a szintén nem tölt fel magáról semmit.
2017. aug. 30. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
ŐŐ beszélhetünk ha gondolod, már ha nem zavar, hogy az agyadra fogok menni :D
2017. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerült eddig kifognod a buta, vagy egyszerűen troll beszélgetőpartnereket, sajnos egyre több az ilyen itt is, azon az oldalon is, szinte mindenhol... Természetesen ha sokat próbálkozol, akkor találhatsz okos, értelmes beszélgetőpartnereket, de inkább élőben próbálkozz, vagy a suliban, ha már hamarosan elkezdődik. A másik csajnak meg csak szerencséje van és kifogja az értelmesebbeket...



(Most írhatnám, hogy én is szívesen beszélgetnék... De nem... Na jó, talán mégis :D)



15/F

2017. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,azért nem ismerkedek élőben,mert hányingerkeltően ronda vagyok.És ez chaten nem okoz problémát.
2017. aug. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!