Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy srác kocka?

Figyelt kérdés
Mármint kevesebb esélyem van találni valakit ha sokat játszok szeretem a kocka témákat, dobolok, olvasok és nem vagyok dagi de izompacsirta sem mert nem nagyon sportolok csak ha kedvem van. Mert eddig elég nagy negatívumnak éreztem nem is volt még nagyon senkim igaz még nem is reménykedem de hosszútávon nagy baj ez?17f
2017. okt. 17. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a "kockák" nagyon jófejek általában. Viszont nekem személy szerint nem jönnek be. Talán lázadásból, (mert én pl túl sokat tanulok) talán mert apukám nagyon kocka és nem szeretek túl nagy hasonlóságokat találni a fiúk és apám között mert az fura... Tehát én őket ha lehet így mondani, barátzónázni szoktam. De attól még nagyon jófejeknek tartom őket félreértés ne essék:)

Ja meg persze ha úgy adódna hogy egy kockába szeretnék bele, nem lenne kizáró ok!


16/l

2017. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!