Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú gyengébb nálatok? Vagy esetleg tetszik is?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Engem valószínűleg zavarna. Szeretem ha egy fiú biztonságérzetet nyújt. Nem tudnék úgy lenni egy fiúval, ha az nem tudna megvédeni, vagy még esetleg nekem kellene őt megvédeni.
2017. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát nekem jobban tetszik, ha a fiú erősebb nálam, akkor van egy olyan védelmező érzet, hogy ha bajban vagyok, vagy valaki bántani akar (pl kirabolni), akkor képes rám vigyázni, megvédeni.
2017. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. szept. 28. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már, kitől kéne megvédeni titeket?

És ha szinglik vagytok? Vagy aki nektek megy, az 250 kiló?

Szánalmas és legalja ez a védelmezős érv. Írjátok, hogy az izmos tagok tetszenek, de ne bújjatok gagyi kifogások mögé.

2017. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Azért mert egy erősebb fiú mellet biztonságban érzem magam. Meg ha valami olyan alkalom adódik hogy bántani akarnak akkor meg tud védeni.
2017. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mindegy, általában a gyengébbek cukibbak is😊 Engem nagyon nem érdekel a külső, ha gyengébb, akkor legyen az, az számít hogy mennyire foglalkozik velem.
2017. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
5 a kés ugyanúgy áthatol a kigyúrt állat és az anorexiás torkán is.
2017. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vézna az illető, akkor az nem tetszik. De én pl kifejezetten a nem izmosra bukok
2017. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hat eleg vicces lehet :D de nem feltetlen eros az, aki ki van gyurva es nem feltetlen gyengek a vekonyabb sracok :D en eleg eros testalkatu vagyok no letemre es van olyan fiu ismerosom, akit "megszegyenitettem" emiatt :D
2017. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
90%

Engem szemely szerint zavar.

Es a kérdés az hogy gyengebb nem pedig vekony...

A külső számomra sem olyan fontos, de szerintem a legtobb lánynak igen is fontos, hogy biztonsagban erezze magat.

Es egy fiu lehet izmos de ettol fuggetlenul nem biztos hogy megtud vedeni.


Kitol kell megvedeni?

Nem azert de rengeteg fura alak van az utcakon es nekem napi szinten beszologatnak csak azt nem tudom mire? Szerintem az olyanoknak akik tetotol talpig beoltoznek szivesebben baszogatjak mint akik mindent kiraknak...vagy én nem tudom...

Es amig otthon laktam "apuci" megvédett.


De ha a jovendobelimmel ossze koltozok (marpedig ossze koltoztem) akkor szeretném biztonsagban erezni magam :') )


Akik pedig egy nonek felteszik azt a kerdest hogy "mitol felsz?" Vagy meleg es neki az eros izmos pasik jonnek be. Vagy pedig gondolkozzon el, hogy lehet pont miatta kezd kihalni a női faj mert miattuk kell folyton azt bizonygatni hogy oke ulj le sorrel a kezedben meccset nezni en majd az autot is megszerelem mert egy fucking wonder woman vagyok.


Na jo ezt kicsit tul toltam :D


Szoval szemelyszerint nekem nem jonnek be a gyenge pasik. De nem egy kizáró ok.. ;)

2017. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!