Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélgetek egy lánnyal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy lánnyal, de többnyire csak én kérdezek, van hogy visszakérdez de ritka. Mit tegyek hogy fellendüljön a beszélgetés? Esetleg kérdezzem meg, hogy: "Nem zavar, hogy beszélgetünk? "

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy te kérdezed, ő meg válaszol, de alig mesél?

Hát lehet h nem érdeklődik irántad, v nem túl beszédes...

2017. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekled, csak még ahhoz is lusta, hogy ezt megmondja neked. Hagyd a fenébe, kár az ilyenekre időt pazarolni.
2017. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak ilyen lányok. Nem igazán érdeklődik irántad, távolodj el tőle, hátha akkor felkelted az érdeklődését, ha pedig nem, akkor hagyd.
2017. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon tetszel neki, viszont ő egy "balfék" pasizás terén, ezért nem mer még megnyílni előtted, mert fél, hogy elront valamit. Személy szerint én is ilyen vagyok az ismerkedések elején. Viszont ha beszélgetés közben telózik, teljesen elvan kalandozva, vagy egyszer sem válaszol akkor már kezdhetsz lemondani róla és új nő után kutatni 🙃😄
2017. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok csaj, főleg, ha regisztrálva van ilyen ismerkedős oldalra, általában sok pasival beszél egyszerre, így azoknak szokott aktívabban válaszolni, akik érdeklik. Ha nemrég beszéltek csak, próbálj nála bevágódni, de ha 1-2 nap alatt nem lesz változást, hagyd, mert nem lesz már jobb valószínűleg.
2017. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!