Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy srác kocka?

Figyelt kérdés
Mármint kevesebb esélyem van találni valakit ha sokat játszok szeretem a kocka témákat, dobolok, olvasok és nem vagyok dagi de izompacsirta sem mert nem nagyon sportolok csak ha kedvem van. Mert eddig elég nagy negatívumnak éreztem nem is volt még nagyon senkim igaz még nem is reménykedem de hosszútávon nagy baj ez?17f
2017. okt. 17. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna ha ilyen lenne a pasim, én pl nagyon kocka vagyok
2017. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem semmi bajom vele csak van egy határ :) 15/L
2017. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nembaj de ne beszeljen folyton a jatekokrop sot semennyit ne beszeljen rola, es menny el kondizni a baratom egyszer megmutatta es azota imadok jarni, es emiatt lett jo alakom es egy nagyon kiraly munkam is.15/l
2017. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem egy kicsit zavarna, de ha bejon a srac nem lenne gaz

16/L

2017. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel jáccol?
2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az ilyen fiúkkal, sőt, kifejezetten odavagyok értük :)
2017. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most látok egy halvány szikrát hogy nem egyedül halok meg XD
2017. okt. 17. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig 3 ex barátnőm kocka volt, 1 kockább mint én, a többi mind elviselte, hogy számomra prioritás, hogy kiűzzem az Imperialokat Skyrim-ből. >.< Szóval nyugi, vannak bőven, nem egyedül fogsz meghalni. :D
2017. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a ,,kockák" többsége sokkal jobb fej, mint egy ,,normális" ember, szóval engem egyáltalán nem, bár lehet csak azért, mert egy kicsit én is kocka vagyok. Mindemesetre nálam is van egy határ.
2017. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a ,,kockák" többsége sokkal jobb fej, mint egy ,,normális" ember, szóval engem egyáltalán nem, bár lehet csak azért, mert egy kicsit én is kocka vagyok. Mindemesetre nálam is van egy határ. (16L)
2017. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!