Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, titeket az zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket az zavar, ha egy "kockával" jártok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy kocka, de leginkább ez érdekel, ezzel foglalkozom,szerintem jól is nézek ki, és rendszeresen edzek is, csak nincsenek 68000 forintos cuccaim. És mivel viszonyleg értelmesek között is vagyok, nem értem, h miért nem tudok csajozni?
2012. jan. 19. 22:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
Kb, annyira értelmesek mint te?
2012. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nemértem h a kockaság és a 68000 ftos cuccok milyen módon kötődnek össze, de sztem gyere ki a gép elől menj el szocializálódni. Ha nem megy fogd fel mint egy szerepjátékot, ha abba már úgyis gyakorlott vagy.:D
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zseni001 ***** válasza:
100%
A kocka érdekel? Rubik vagy dobó? Versenyszerűen nyomod? csak kívácsi vagyok, mert érdekesnek tűnsz...(nem járnék veled, mert fiú vagyok, de jól nyomod a kockázást is?) :D
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nazira ***** válasza:
Mire is kockultál rá? Késő van nem annyira értem de ha kocka vagy akkor nem is nagyon ismerkedsz.
2012. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet untatod a csajokat vagy nem értelmesek között vagy,hanem inkább okoskodók között stb.


Bocsi az őszinte válaszért.

2012. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 nielindi ***** válasza:

a wow-os kockák gázok.

akinek van élete(bármiről tudok vele beszélni, nem csak az objektum orientált programozásrol és társairól), és kb annyit ül a gép előtt, mint én, az nem gáz.

2012. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En wow-os 'kocka' vagyok. Ejjel 11-tol reggel 7-ig tolom. Ezert fizetnek. Ez is gaz? :$$$$
2012. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát ha van időd a barátnődre,és nem a gépedet részesíted előnyben,sztem igen
2012. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe tudna zavarni, hogy egy "kockával" járok, ha vele járok (gyk.: őt választottam)? Azért választottam, mert őt szeretem, vagy mi... (vagy ez csak nekem logikus?)


Büszke vagyok a barátomra, mert egy remek ember. És "kocka".


Mit takar az, hogy az értelmesek közé tartozol? És ha értelmesnek gondolod magad, miért teszel fel hülye kérdést? :)

2012. jan. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, nem vagy tisztába a "kocka" mint jelző jelentésével.


kocka ember az aki csúnya, sikertelen pasi aki számítógépb*zi. ha jól nézel ki már alapból nem vagy kocka.

2012. jan. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!