Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, titeket az zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket az zavar, ha egy "kockával" jártok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy kocka, de leginkább ez érdekel, ezzel foglalkozom,szerintem jól is nézek ki, és rendszeresen edzek is, csak nincsenek 68000 forintos cuccaim. És mivel viszonyleg értelmesek között is vagyok, nem értem, h miért nem tudok csajozni?
2012. jan. 19. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es:

Ezt honnan vetted?


Kocka:

"Jellemzően az információtechnológia, illetve annak részterületein magas szintű hozzáértéssel bíró személy, aki tudása, érdeklődési köre miatt a társasági élet főáramából kirekesztődik."


Forrás: [link]

2012. jan. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
03:54: Onnan hogy a 42%-os egy öntelt barom és csak azért jött fel ide, hogy összefossa ezt az oldalt az egójával meg azzal, hogy képzeletbeli 10/9-es csaja van...
2012. jan. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs sikered a csajoknál, akkor csak szerinted nézel ki jól.
2012. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kockával? soha többet! konkrétan nem akart felállni a gép elől, nem vette le a kezét a billentyűkről és az egérről, de néha odanyomta a fejemet az ölébe..............
2012. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
03:54-es, véleményem szerint rám csak a mondat első része igaz, miszerint "Jellemzően az információtechnológia, illetve annak részterületein magas szintű hozzáértéssel bíró személy" vagyok. Nem játszok semmiféle World of Worldszarral [véleményem szreint az ehhez hasonló játékok egy antiszoviális hülyévé teszik az embert], leginkább a stratégiai játékokat kedvelem. Igaz, ezeket is leginkább multiba. Haverokkal nem igazán szoktunk elmenni vhova, ugyanis szerintünk, jobb, ha otthon játszunk skype mellett beszélgetve. Véleményem szerint egy napi 4-6 óra nem olyan sok egy hozzám hasonló kockának, ismerek ugyanis olyan embert, aki miután hazaért a suliból, du 3-kor elkezdett játszani, majd másnap este 8-kor abba is hagyta, be se jött a suliba, hogy WoW-ozhasson.
2012. jan. 20. 21:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy skype-on, játék közben beszélgetsz a haverokkal, az pont lefedi a "érdeklődési köre miatt a társasági élet főáramából kirekesztődik." részt ;)

És ez szerintem egyáltalán nem gáz. Nem tartom ezt a szórakozási formát kevesebbre, mintha valaki egy kocsmában sörözve beszélgetne.


Szóval nem csak az első fele igaz rád. A WoW nem tudom, honnan jött ide... Én WoW-ozok, hetente kb 4-5 órát, üssetek ;) Mégsem tartom magam no-lifernek. Kockának végül is igen, mert engem is az infotech érdekel. Meg a sci-fi, a fantasy, a csillagászat, a papírmakettezés.


Egy 26 éves, kocka nő vallomását hallották :P

2012. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az exem akkora kocka volt, hogy Rubik Ernő is megirigyelte volna. Volt, hogy azért nem tudtunk találkozni, mert neki épp csatája volt egy netes játékon, ha pedig átjött hozzám, akkor rögtön levágódott a gép elé. Akkor öntötte el az agyamat nagyon durván a sz@r, mikor szex előtt közölte, hogy siessünk, mert neki fél óra múlva csatája lesz. Mivel állása nem volt és a háztartásban sem segített soha, gyakorlatilag éjjel-nappal játszott a gépen, egyedül jártam szórakozni, mert folyton orkokat gyilkolt meg csatákat szervezett. Rohadtul unalmas volt, utólag már nem is csodálom, hogy 30 évesen, mikor megismertem, még szűz volt ... szánalmas az ilyen!
2012. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!