Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindig így lesz? :D

Figyelt kérdés

Mindig a tőlem 2 évvel fiatalabb lányoknak fogok bejönni ? :D

kb. 13-14 évesen a 11-12 éveseknek jöttem be,de elég sok csaj volt a suliból , akik akartak tőlem valamit. De én nem kezdtem velük ki a korkülönbség miatt :D Most 16 évesen lassan 17 a 14-15 éveseknek jövök be :D

Szerintetek nagy bunkóság lenne felszedni egyet ?


16/f


2017. szept. 29. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
MIBAJOD A KICSIKKEL?!
2017. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom csak dicsekedni jöttél, üvölt belőled.. "Jaj én bejövök ám a csajoknak :D Látja mindenki? Nem vagyok lúzer, vannak akiknek tetszem!! Ne nézzetek lúzernek!!"


"Mindig a tőlem 2 évvel fiatalabb lányoknak fogok bejönni?"

Nem, nem mindig. A jövőt nem tudjuk, tudod, bármi lehetséges. Eléggé valószínű hogy nem, mivel a földön rengeteg ember él, és mindenkinek más ízlése van, ezért szerintem elég egyértelmű hogy mindenféle korosztály lesz aki érdeklődni fog irántad.


"Szerintetek nagy bunkóság lenne felszedni egyet ? "

??


Bunkóság lenne valakivel szerelmeskedni, akinek bejössz? Bunkóság lenne-e boldognak lenni vele és egymást szeretni? Igen, nagyon nagy bunkó lennél.

2017. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nekem a 2 évvel idősebb pasik jönnek be... de most komolyan... idejössz menőzni? H haaaj most bejössz a csajoknak... szép dicsekedés
2017. szept. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem a 2 évvel idősebb pasik jönnek be... de most komolyan... idejössz menőzni? H haaaj most bejössz a csajoknak... szép dicsekedés



grat

2017. szept. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nekem a 2 évvel idősebb pasik jönnek be... de most komolyan... idejössz menőzni? H haaaj most bejössz a csajoknak... szép dicsekedés
2017. szept. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem a 2 évvel idősebb pasik jönnek be... de most komolyan... idejössz menőzni? H haaaj most bejössz a csajoknak... szép dicsekedés



grat

2017. szept. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
EZ HANYSZOR ELKUDTE MAR XDDDD
2017. szept. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!