Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire lesz ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lesz ez gáz?

Figyelt kérdés

Holnap megyek barátomhoz, bemutat a szüleinek, és eléggé félek, ugyanis a szülőknek picit más felfogásuk van a lányokról, vagy hát nem is tudom, hogy mondjam ezt. Szóval szerintük egy lány max 170 centiig tart, nőies alkata van, viszonylag nagy mell, formás fenék, akár picit teltebb is lehet. Na és én minden vagyok, csak ez nem. Alapból magasabb is vagyok, mint a barátom (202 centi vagyok, apukám részéről jön, de a barátomat egyáltalán nem zavarja, ő amúgy 178 centi magas), plusz igencsak vékony alkatú, és bár nem vagyok teljesen lapos, azért a B-s mell nem annyira nagy. A fenekem kerek, de nem nagy, csak annyira, amennyire egy ilyen vékony lánynak lehetséges.

Szóval eléggé félek, mert nekik túlságosan más a felfogásuk, félek, hogy nem fognak elfogadni. Barátom mesélte, hogy amikor először mesélt nekik rólam, anyukám kiment a szobából, és nem akarta tovább hallgatni. Azt mondja, azóta már sokkal jobb a helyzet, de azért eléggé aggódom. Sosem szerettem a magasságom, mindig csak bajt okozott, és most is azt fog...

Szerintetek mit tegyek? Hogy viselkedjek ott?

17 éves vagyok egyébként, a barátom 18.



2017. aug. 28. 11:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a rossz alkategóriába tettem véletlenül (ez nem társkeresési probléma)...
2017. aug. 28. 11:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csak add önmagad és légy magabiztos! :)
2017. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bar cserelhetnek veled , en 175 vagyok de mindig is nagyon magas akartam lenni..

Amugy szerintem nem lesz gaz, elvegre ti életetek nehogy mar a szulei szabjak meg milyen lehet egy lany ... Amugy jo nagyra nőttél. .

Viselkedj termeszetesen es ahogy szoktal: ) a fo az hogy a baratod elfogad nem?

18f

2017. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is, nem szeretném, hogy esetleg állandóan azt kelljen hallgatnia otthon, hogy szerintük én nem vagyok neki jó, meg hogy ők nem kedvelnek, vagy ilyesmi...
2017. aug. 28. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez..ez nem tudom feldolgozni. Létezik ilyen?


Ha bántani fognak, akkor tényleg ne hallgasd őket. A fiúért megéri, mert elfogad téged. Ez nagyon sokat számít. Ha lehet, minél kevesebbet találkozz a szüleivel. De majd az első benyomás meghatározza majd. Sok sikert!

2017. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos létezik.

Köszönöm, igyekszem túlélni majd :S

2017. aug. 28. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a ti kapcsolatotok esetében nem kellene azon aggódni, hogy ez biztos csak olyan divatkapcsi. Nem sok eset van,ahol a lány több, mint 20 centivel magasabb a fiúnál és ez egyiküket sem zavarja :D szerintem tök aranyosak lehettek.

Egyébként ha a szülei a magasságáról és a mellméretéről ítélnek meg egy lányt, akkor sajnos igencsak korlátolt emberek és hidd el, ha 150 centi lennél D kosárral, akkor meg az lenne a baj. Ne törődj velük, a lényeg, hogy ti szeressétek egymást. Ráadásul a barátod nagykorú, szóval még csak el sem tilthatják tőled. Csak nyugalom:)

2017. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár olyan magas lehetnék mint te! Én már 166cm maradok :c :D Kitartást... És bár valamennyire számít a szülők véleménye, igazából csak az a fontos hogy a barátodnak tökéletes vagy... Jelenetet tuti nem fognak rendezni, de azt sem hiszem hogy bajuk lesz veled, ha kedves és aranyos vagy... Hiszen ők a legjobbat akarják a fiuknak, és ha úgy látják hogy belülről az vagy, nem érdekelné őket az se ha 202cm lennél és mellé 300kg :)
2017. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

202 cm?

Jézusom :D

2017. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Minden tiszteletem a tied és a barátodé! Nagyon ritka, hogy egy magas lány elfogadja, hogy alacsonyabb a barátja, és ez a fiút sem zavarja. Ez nem hogy nem baj, de inkább azt mutatja, hogy nem felszínes és puaztán külsőségekre épül a kapcsolatotok!

Szüleitől ne félj, lehet, hogy idő, de el fognak fogadni. Különben meg, a legfontosabb a kapcsolatotokban ti ketten vagytok. Szóval ne aggódj, csak legyél természetes!

Bevallom kicsit irigy vagyok a barátodra, mert nagyon tetszenek a magas lányok, mint te, de a 173 centim miatti magasságkülönbséget kevés ilyen magas lány tolerálja.

2017. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!