Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap megyek alkalmi munkára,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek alkalmi munkára, ahol ott lesz egy nekem tetsző lány. Hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

Eddig sose élőben ismerkedtem, kéne pár tanács hozzá. Éjszakai leltározásról lesz szó, ha ez számít valamit.

19F, a lány 16 v 17 kb.



2017. aug. 8. 20:21
 1/5 A harmadik szem ***** válasza:

Szerintem ha dolgozni mész, dolgozz. HA úgy adódik, hogy meg kell szólítanod, akkor úgy is meg fogod. HA ő is akar ismerkedni, akkor úgy is menni fog, ha meg nem úgy se.

Ne felejtsd el, ő elsősorban dolgozni megy oda, és az ég világon semmi sem garantálja, hogy szeretne ismerkedni közben. Többet számít, hogy a lány is nyitott legyen, mert ha ő nem akarja, akkor elkönyvel az elején már. Legyél tapintatos.

2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, már a múltkori munkában is ott volt, egyszer hozzászóltam, kedvesen, bár röviden válaszolt, ezért nem tudom, hogy akkor most mi legyen.
2017. aug. 8. 20:57
 3/5 A harmadik szem ***** válasza:
Ha már múltkor volt dolga veled, akkor mindent megtudhatsz ha megpróbálsz megint beszélni vele. Ha megint röviden letud, akkor nem hatottad meg, de ha érdekled, akkor az fel fog tűnni (pl felhozza a múltkori találkát/szorosabban fogja tartani a csatornát veled, és jobban beleéli magát).
2017. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh, múltkor az még június elején volt, és csak kb. 1 olyasmi mondatom volt, hogy ő volt-e már ilyen munkán.
2017. aug. 8. 21:09
 5/5 anonim válasza:
csak nem mutass tulzott erdeklodest fele, ne latszodjon rajtad hogy rajta agyalsz
2017. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!