Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett velem?

Figyelt kérdés

A tortenet a kovetkezo :

Az elmult evekben volt jo par alkalmi kapcsolatom es hosszu kapcsolatom is . Eleg jo fuzo voltam , aztan jott a hosszu kapcsolatom ami alatt 2szer felre leptem koztuk egy orosz csajjal .

2honapja szakitottam az amugy 3eves kapcsolatommal .

Amiota szakitottam nem talalom azt az enemet aki befuzi a lanyokat 😂Elvesztettem a jo beszelo kepessegemet ...mitol van ez? Hogy hozhatom vissza?xd

19/f


2017. aug. 10. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Megerdemled.
2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Felnőttél
2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán már nem ugyan az a korosztály a csajoknál? egy 16 évesnek még bejön, az már a 18-nak nem :D
2017. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I noor Y ***** válasza:

Nemtudom mi tortent veled ..te tudod milyen voltal

De azert tanithatnal vmit a regi enedbol a befuzokepessegrol mert neha jol jonne nekem is

2017. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Biztos elfogytak a közeledben az olyan agyatlan kis libák, akiknél bejött a trágya szöveged. :) Valódi nőknél nem lesz esélyed ilyen hozzáállással. Bár neked gondolom továbbra sem kell igazi kapcsolat, amit esetleg komolyan is kéne venni.
2017. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
A válaszokkal egyetértek, veled a gond. Kicsit a földre vissza kéne térned.
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz itt, nem kell privátot írnod. :) Nem, 3 év ennyi idősen nem komoly. Az pont egy nagy kalap lósz** az a 3 év. Egy tininek semmi.

Pláne, ha közben KÉTSZER megcsaltad a barátnődet, az hogy a viharba lett volna komoly? Aki szereti a párját, az nem ba**ik félre. Pont.

19 évesen kis taknyos létedre gyakorlatilag csak alkalmai kapcsolataid voltak, egy csajt sikerült hosszú távra befűznöd, őt is megcsaltad kétszer, és most azon hisztizel, hogy már nem tudod a dumáddal elkábítani a csajokat... persze, hogy ítélkezünk, hiszen úgy viselkedsz, mint egy idióta.

De ha kicsit lehiggadsz, és nem írogatsz mindenkinek privátban, hogy milyen irigy a te fantasztikus életedre, és inkább elgondolkozol, hogy miről is szóltak a válaszok, akkor talán fel is fogod.

Én pedig nehezen lennék irigy, mivel nő vagyok, idősebb nálad, és kb. 16 éves korom óta látom világosan, hogy mennyire idétlen az ilyen srácok viselkedése.

De végülis agyatlan kis pi**ákat egy-egy dugásra simán fel tudsz szedni jó duma nélkül is, ahhoz nem kell sok fűzés. Hívd meg őket egy vodkanarancsra és nyert ügyed van.

Ha viszont komoly kapcsolatot keresel, akkor változtass a hozzáállásodon. Egy nőt nem befűzni kell meg megdumálni, hanem meghódítani. És nem sz** kamu dumákkal, nem alkalmakra. Ha pedig valakivel összejön, akkor ne kúrj mással... De egy kisfiú ezeket még nem tudhatja...

Amúgy miért is volt lényeges, hogy megdugtál egy orosz csajt?

2017. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!