Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éppen hogy csak vége lett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éppen hogy csak vége lett, mert nem tudtam tökéletes hapsi lenni, erre összejön egy olyan csávóval akinek se életcélja, se jó jegyei, se semmije sincs csak épp "nagymenőnek" számít. Miért kell játszani velem?

Figyelt kérdés

Én mindent megpróbáltam, de sose volt semmi elég, végül túl messzire ment. Mindenbe beleszólt, elvárta, hogy itt is legyek, meg ott is.

Hosszú Katinka csak 4 órát alszok, a sikerhez áldozat kell, ő ezt nem érti meg, mert elkapatták és mindent megkap mai napig.

Túlságosan szerelmes vagyok, igen ezt pár sörrel és haverral már százszor átdumáltam.

Manipulált és végül kiborultam.

Elmondtam mindennek és tuti nem fogom megbánni, mert addig legalább jól éreztem magamat a sok kis játék után amit velem űzött.

Sőt azóta boldog is lettem.

Mert nem shoppingolásról meg manikűrökről beszélgettem azokkal a lányokal akiket megismertem azóta.

Hanem normális csajokkal, de akkor is összeroppantam ma.


Hogy egy alkoholista, bűnöző csávóba meg szerelmes lett, ráadásul az a gyerek engem egyszer meg is támadott!!!

Elégettem a szerelmes leveleket amiket bánatomban én meg a Whiskey-m és a kutyám írtunk de miért ilyen egy lány velem?

Gyűlölt elejétől fogva az biztos, legszívesebben leszúrt volna egy jégkéssel ezt is mondta valaki.


2017. jún. 22. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

hagyd a csajt nem ér anyit hogy idegeskedj miatta jobbat érdemelsz...

szerintem meg jó is hogy egy ilyen csávóval jött össze utánad legalább kap egy pofont az élettől... majd ha a tyukokat meg a fekete kakasokat fogja áldozni a templom oltárán majd rá jön pár dologra

2017. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!