Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam ki, hogy vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam ki, hogy vége?

Figyelt kérdés
17/L vagyok.Hogyan mondjam ki, hogy szakítok vele? Őrülten szerelmes vagyok belé. Nagyon sokszor bántott engem szavakkal,utána mondva "csak vicceltem"... Nagyon sokszor hazudott nekem, és mindig mondtam, hogy ez az utolsó. Most utoljára úgy megbántott, hogy kb egy hétig sírtam miatta. Nagyon szeretem. Egyszer annyira elegem lett, hogy leültem vele, hogy szakítunk elmondtam mi a bajom, elkezdett sírni.. És összeszorult a szívem miatta, hogy miattam sír... De nem akarok vele lenni, azért mert sajnálom, és szeretem... Nem szeretnék hazug kapcsolatban lenni! Nekem fontos ő, de fel kéne fognom ,hogy neki nem vagyok fontos! Hogyan szakítsak vele?

2017. máj. 13. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Hello 17/L szép neved van, már értem miért van veled a fiú (:

Amúgy meg manapság ténylegesen ennyire hülye mindenki vagy csaj én használok egyre keményebb drogokat? Olyan nehéz mégegyszer lülni és szakítani vele?? Ha elkezd bőgni, akkor hagyd rá, majd megoldja a te életed, ne hagyd már, hogy a könnyei (amik lehetnek kamu könnyek is), befolyásoljanak téged.

2017. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írja ezt egy "ÁtlagosMerevedés" ....
2017. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!