Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, akit elhanyagoltam. Most feltört bennem egy érzés, mi lett volna ha. Szeretném megpróbálni vele, de félek, hogy nem állna velem szóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon szép, aranyos, kedves lányt kb 1 éve. Nagyon sokat beszélgettünk, minden elmondott nekem, a véleményem kikérte, tényleg, szinten mindent.... És sikerült elrontanom ennél a lánynál. Nem mertem elhívni randira. Most feltört bennem egy érzés, úgy 6 hónap beszélgetés nélküli időszak után, hogy mi lett volna, ha elhívom. Mit gondoltok? Eljönne most randira? Ti elmennétek ilyen esetben? Hogy hívjam el? Mit mondjak neki?

2016. júl. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja... előtte talán kicsit beszélned kéne vele. Hátha van barátja azóta, vagy ilyesmi. :)
2016. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs barátja, 100%-ig biztos vagyok benne
2016. júl. 27. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van. Elősször beszélgetned kellene a lánnyal, meg ha már megvan a bizalom meg kellene kérdezned h van e fiuja. Vagy megpróbálhatod valahogy viccesen is feltenni a kérdést. Ha nincs neki akkor se nyomulj rá rögtön. Mindent szépen lassan, mert másképpen fogja magát és nem beszél többet veled. Feltéve ha nem a nyomulós az ideálja :D

Ha már úgy érzed hogy már elkezdett ő is érezni irántad valamit akkor tedd fel neki a kérdést hogy elmenne e veled pl fagyizni vagy sétálni csak úgy :)

Remélem hogy tudtam segíteni, ha kell még valami írj privit :)

Azt megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok? :)

2016. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt győződj meg róla, hogy mennyire komolyak a szándékaid. Ha mégegyszer megbántod, akkor egy életre elfelejtheted. Szerintem ne egy randikéréssel, hanem egy bocsánatkérésel kezdj. Illetve ez attól függ, hogy milyen szinten rontottad el. És ha a lány biztos magában, és benned is akkor el fog menni veled. Remélem, hogy minimálisan legalább tudtam segíteni.
2016. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van. Elősször beszélgetned kellene a lánnyal, meg ha már megvan a bizalom meg kellene kérdezned h van e fiuja. Vagy megpróbálhatod valahogy viccesen is feltenni a kérdést. Ha nincs neki akkor se nyomulj rá rögtön. Mindent szépen lassan, mert másképpen fogja magát és nem beszél többet veled. Feltéve ha nem a nyomulós az ideálja :D

Ha már úgy érzed hogy már elkezdett ő is érezni irántad valamit akkor tedd fel neki a kérdést hogy elmenne e veled pl fagyizni vagy sétálni csak úgy :)

Remélem hogy tudtam segíteni, ha kell még valami írj privit :)

Azt megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok? :)

2016. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lánytól is függ. Mindenesetre kezdj el megint vele beszélgetni, írj rá stb. (nem veszíthetsz semmit), és ha látod, hogy vevő még rád, akkor hívd el szép lassan. Ha meg nem érdekled, akkor hagyd.
2016. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ujra fel kell epitened az alapokat. Nem jo dolog ez, kulonosen, ha bejottel a lanynak, en legalabbis szarul ereznem magamat az o helyebe. De 1 probat mindenkeppen meger
2016. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!