Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett velem bunko?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett velem bunko?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akinek bejöttem. Most én is elmondtam neki, hogy bejön nekem, és mostanában bunkp velem. Miért lehet ez?
2017. febr. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Tőle tudod, hogy bejöttél neki?Mert, ha nem, akkor lehet, hogy azért, mert azt akarja, hogy hagyd, de millió oka lehet.

F

2017. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tole tudom, hogy bejöttem neki.
2017. febr. 19. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Megjátssza a nagy legényt és "menő" akar lenni?Esetleg már megváltoztak az érzései?Mennyi idősek vagytok egyébként?
2017. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem ilyen, o nagyon ertelmes es okos fiu, az iskola egyik legjobb tanuloja, es nagyon ertelmes. Csak mostanában lett ilyen. És nem tudom, hogy csak velem, vagy nem tudom...
2017. febr. 19. 19:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy o 17, én 15
2017. febr. 19. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem.Lehet, hogy van valami baja.Úgy értem, lehet, hogy rossz passzban van és mással is bunkó.Mondd el neki, hogy rosszul esik neked!
2017. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!