Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanda 22 kérdése:

Szakított velem a barátom, hogy adjam a tudomására hogy ő a bunkó és hogy túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, és már egy hónapja nem mondta el hogy már mással jár! És szerinte én vagyok bunkó hogy kibuktam!! Mit csináljak ha nagyon szekál és lesajnál? Nem is kért bocsánatot hogy mással üzente meg hogy szakítunk.

Egyébként azt mutatom hogy már nem érdeke, pedig otthon sírós dalokat hallgatok. Hogy felejtsem el?


2016. jan. 12. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsétek pls, kamu.
2016. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sza rd le és kész. miért kell ennek akkora feneket keríteni?
2016. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Torodj bele, tedd tul magad!
2016. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!