Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm barátja bunkó velem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátja bunkó velem! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nem szívesen megyek már barátnőmmel sehova mert ritkán látja a barátját és szeretnének minnél több időt együttölteni és ezért őt is mindig hozza. Viszont velem egyszerűen bunkó, mindenbe beleköt, leszól stb és régebben inkább poénnak vettem de most már rohadtul zavar. Barátnőmnek meg fáj ha szídom neki, hogy ez engem mennyire bánt... Ti mit tennétek? Ők 19F 17 L én 17L
2016. ápr. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom miről beszél, ugyan ez volt egyik barátnőmnek a pasija bunkó folyamatosan, és én azóta hanyagolom a társaságukat! nekem nem volt kedvem ahhoz hogy a baromira bunkó barátja osztogasson.
2016. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az 1.-nek, ö már nem a barátnöd. hanyagold, és ha normális, keresi majd a lány a társaságod, és a fiut leállitja, de csak ha igazán számitasz a csajnak.
2016. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem és a volt legjobb barátnőmmel.Lassan 8hónapja vannak együtt a barátjával de nem egy városban laknak.Reggelente együtt mentünk iskolába de ő mindig telefonált a barátjával,szünetekben mindig vele beszélt...és ez így ment egy darabig,aztán elültem mellöle iskolában és délután rám írt a barátja,hogy én mekkora egy csicska vagyok...konkrétan mindennek elhordott.A lány azóta kb minden igaz barátját elveszítette már csak a kamu haverok vannak számára,meg persze "élete szerelme"aki amúgy már 4x megcsalta :D Szerintem te is hanyagold őket,akármennyire nehéz is,biztos van más akivel lehetsz...Sőt lehet új barátokat is találsz.Én ezután az incidens után találtam rá a legjobb barátomra. :)
2016. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat értem én, hogy neki most ő az első meg minden csak tényleg zavaró, hogy ő ő cseszegethet egyszer visszaszólok valamit akkor már "naaa" igen sajnos lehet hanyagolni fogom őket egy ideig
2016. ápr. 1. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne egy darabig, hanem végleg. ahol kb ennyit ér egy barátság, akkor konkrétan addig voltál neki jól még meg nem találta élete szerelmét. Tudod az igaz barátok akkor is azok maradnak, ha éppen kapcsolatuk van, viszont ezek szerint ti nem voltatok azok!
2016. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel,nehéz de ne foglalkozz velük!
2016. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!