Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy lány se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy lány se?

Figyelt kérdés

Bulikba nem járok mert spórolok az egyetemre és nem anyuci apuci dugdossa a húsz ezreseket a zsebembe.

Ha jellemezni kéne magamat akkor ezeket tudnám mondani: Segítőkész vagyok,komoly gondolkodású,soha nem használtam és használom ki a lányokat,és nagyon nagy szívem van emellett zenészpalánta vagyok és nem egy adonisz ,de nem is kövér alkatú.


Volt 1 barátnőm másfél évet voltunk együtt,de kidobott a hülyesége miatt. (soha nem csaltam meg és 1 nőre nem néztem rá amíg együtt voltunk).

Mostanság ismerkedem beszélgetek lányokkal ,de egy darab se jön össze :(

Nem kapkodok el semmit ,de áh... vagy véletlenszerűen letilt mert gondolom mást talált vagy nem tudom..

De ilyen "kihasználjuk a gyereket oszt jóvan" érzés..

Örülnék ha találnék egy aranyos lányt :(

Engem nem annyira érdekel a külső.. max. annyira ,hogy ne 100 kilós nő aljon előttem,de a molett nők még tetszenek is (előzőm is az volt).

De lényegében a belsőt sokkal többre tartom!

És tisztára el vagyok keseredve és aggódom ,hogy soha nem lesz már barátnőm :(


18/f



2017. márc. 26. 00:38
 1/5 anonim válasza:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül!

Várj türelemmel, a nők rá fognak ébredni arra, hogy egy hozzád hasonló srác többet ér, mint a bulizós elkényeztetett fráterek..

A leírás passzol rám is, mintha én tettem volna fel a kérdést, sok sikert a továbbiakban!

2017. márc. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Ezeken a mondatokon/szavakon gondolkozz el (a stilus maga az ember)

"Volt 1 barátnőm másfél évet voltunk együtt,de kidobott a hülyesége miatt."

"...beszélgetek lányokkal ,de egy darab se jön össze "

"...(előzőm is az volt). "


Ezen kivul javasolom meg a helyesiras gyakorlasat, es legy oly kedves a vesszok utan raugrani a space billentyure is.

Sok szerencset :)

2017. márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jellemzésed alapján nagyon sok lánynak szimpatikus lehetsz, de kihagytad a rossz tulajdonságokat. Nem kell feltétlen bulikba menned, hogy megismerkedj lányokkal. Meg amúgyis, egy buliban elég kicsi az esélye, hogy normálisat találj. Ezen kívül sok hely van még, ahol tudsz ismerkedni, valahova meg csak kiszoktál mozdulni. Sport, mozi, séta vagy bármi, ezeknél is tudnál lányokkal beszélgetni. Egy kis magabiztosság kellene neked és biztos találnál valakit. :) Ne görcsölj ìgy rá és jönni fog.

Egy kapcsolat pedig két emberen múlik.

L

2017. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem még 1 barátnőm se volt, pedig sok lány röhögött már a hülyeségemen, segítőkész is vagyok, pl. még szakmán az egész osztálynak adtam a megoldásokat doga közbe, és mégsem jött ösze senkivel:/

18/f

2017. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ennyi alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz:)

14/L

2017. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!