Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem, hogy miért nem jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy miért nem jön össze szinte semmi a lányokkal kapcsolatban. Mi van itt?

Figyelt kérdés
Annak ellenére ,hogy eljárok ide-oda ,nem sikerül egy lánnyal se összejönnöm, pedig már ott tartunk ,hogy majdnem, de mégse, leszólítom kedves minden, aztán meg köszönni se akar, ha írod nem ír vissza pedig ,mondta ,hogy írjak... Nem vagyok érzékeny típus, de kicsit szomorú lettem most is, egyet alszok és szinte elmúlik ,de bennem marad a dolog. Lehet ,hogy túlságosan akarok egy kapcsolatot? Azt hallottam ,hogy szerelmet nem kell keresni , majd rád talál , de azt hiszem valamennyire kezdeményezőnek kell lennem fiúként, határozottan lépek, lehet ez a baj? Röviden ennyi, aki tudna valami ösztönzőt írni ,vagy ha hasonló esetben van, akkor szívesen meghallgatom, tanácsokat szívesen fogadok, trollok légyszíves csak vicceset (se). 17F

2016. nov. 29. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rágörcsölsz erre a dologra. 17 éves vagy, fiatal vagy még lesz még rengetek kapcsolatod. Élvezd az életet, bulizz, tanulj aztán úgyis akkor ismersz meg egy olyan lányt aki tényleg megfog amikor nemis számitasz rá!
2016. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a rágörcsöléssel kapcsolatban. Ne agyalj annyit. Gondold úgy, h ha azoknak a csajoknak nem kellettél meg sem érdemeltek.
2016. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de ,ha most úgy érzem ,hogy szeretnék kapcsolatot, akkor mit tegyek?
2016. nov. 29. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni, kivéve ha van olyan lány akiről tudod hogy tetszel neki.
2016. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csöppet sem baj hogy gondolkodsz rajta. Sőt. Én ezt nem nevezném görcsölésnek. Maximum egy kis aggódásnak. De ez normális. Vagy ha nem hát akkor nem érdekel. Mivel velem is ez a helyzet

14/l

2016. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyannal nem fogok összejönni ,akinek tetszek ,de ő nem tetszik nekem.
2016. nov. 29. 21:52
 7/9 Hyori válasza:
Hát figyelj sztem ne görcsölj rajta csak annál rosszabb lesz. 17 éves vagy, nem kell sietned, rá érsz még. Elmondom neked hogy én 18 vagyok és eddig 2 pasim volt, csak 1 el volt komoly. De perpillanat nekem sincs senki, én is rá érek, te meg még 1 évvel fiatalabb is vagy tőlem 😁 ha keresed akkor nem fog jönni, majd mikor nem számítasz rá akkor jön egy lány. 😁
2016. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled :)

14/l

2016. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2016. nov. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!