Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze soha?!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha?! Miért nem vesz komolyan egy lány sem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Ha megtetszik egy lány akkor odamegyek hozzá beszélgetünk meg minden. Még sem jön össze senkivel. Jó a humorom jóképű vagyok magabiztos sportos adok a külsőmre. (Ezeket a tulajdonságokat nem csak úgy írtam hanem mindenki aki ismer ezt mondja nem pedig beképzelt akarok lenni) Rengeted barátom van én vagyok az egyik "suli kedvence". Alapvetően szerény vagyok ezeket csak azért írtam hogy jobban be tudjam mutatni a személyemet. Miért nem vesz komolyan egy lány sem?
2017. febr. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvarolni kell - évezredek bevált módszere.
2017. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen hogy miért nem vesznek komolyan. Én biztosan hogy ujjonganék ha egyszer egy ilyen fiú leszólítana. Ha van kedved dumálhatunk

14/l

2017. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én mindent(!) megpróbáltam már:(
2017. febr. 16. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
A jóképűség relatív fogalom.
2017. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy képet magadról kíváncsi vagyok hogy nézel ki.
2017. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[ne linkelj képet]
2017. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem küldök képet nektek
2017. febr. 16. 18:25
 8/9 anonim válasza:
A k.èletbe, velem ugyanez a helyzet, rengeteg barátom van,rengeteg hobbim,szeretek divatozni, a lányok szerint jóképű vagyok, nagyon kedvesnek, viccesnek, aranyosnak tartanak , ès elegem van de már nagyon, a barátaim szerint bármelyik lányt megkaphatnám, de akiknek tetszenèk azok nekem nem tetszenek, ellenkező esetbe meg a hónapba ketten is visszautasítottak, érdemes még próbálkoznom, elegem van, és az önbizalmam folyamatosan csökken.
2017. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem három évig nem jött össze. És este kaptam egy szerelmes üzenetet, egy olyan lánytó,aki szintén nekem is bejön. Én azt mondom soha ne add fel, és legyél romantikus hiszen az ami számít
2022. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!