Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan erre fele haladunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan erre fele haladunk?

Figyelt kérdés

Tök fura... Ha nem vagy szénné gyúrt kondi töltelék, vagy ecset gyerek, netalántán parti szökevény akkor nem igen vagy érdekes a lányok számára. Csak nekem kezd ez szembetűnő lenni?

17/F



2016. febr. 28. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Naponta 10 ilyen kérdés jön amúgy
2016. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Honnan veszed rzt a hülyeséget?
2016. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ht igen elég sok az ilyen jellegű kérdés.

Az általánosítás pedig ellenkező esetben is igaz, és mindkét oldalon vannak kivételek. Számomra egyáltalán nem érdekes az egyhangú pávaság...

15/l

2016. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

A mai fiatalok az egy korcs nemzedék. Csak sajnálni tudlak. Az én korosztályomba is vannak hülyék, de a mai tinik, fúh, eret vágnék ha még ennyi idős lennék.

25/L

2016. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég fura világban élünk sajnos....:(

Nekem is elég sokszor szembetűnik, főleg metrón, buszon, és az utcán, tehát szinte mindig mindenhol.

De nekem kifejezetten antipatikusak az ilyen fiúk.

Én inkább az egyedi, érett gondolkodású pasikat szívelem :)

15/L

2016. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#2 tapasztalat inkább ... És akkor most majd jön az, hogy a társasság stb...
2016. febr. 28. 19:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

Egyébként meg ezek a fiúk csak az olyan plázacicáknak jön be, nem a normális lányoknak. :)

2016. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#4 Irigylem a korod... :D
2016. febr. 28. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
szánalmasak ezek a kisebbrendűségi komplexusos kérdések. Van kb. 5% szélsőséges idióta, és egyfolytában csak rájuk féltékenykedtek vagy köpködtök azért mert ti sikertelenek vagytok a lányoknál. Nem miattuk vagy sikertelen, hanem mert te magad vagy kevés. Persze mutogatni, vagdalkozni meg terelni könnyebb mint magunkba nézni. Ezért születik napi egy tucat ilyen kérdés.
2016. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
nekem meg csak a swagok, a focisták és a jó testűek jönnek be, le lehet pontozni, de ha én bírok magamra adni, hogy sportolok, igényesen öltözködök, akkor nálam alap, hogy a páromtól is elvárjam és ne folyjon szét mellettem
2016. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!