Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan erre fele haladunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan erre fele haladunk?

Figyelt kérdés

Tök fura... Ha nem vagy szénné gyúrt kondi töltelék, vagy ecset gyerek, netalántán parti szökevény akkor nem igen vagy érdekes a lányok számára. Csak nekem kezd ez szembetűnő lenni?

17/F



2016. febr. 28. 19:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hmm #10-es legalább leírja ... nem így érettem, szét folyni na attól nagyon messze vagyok, sportosnak sportos vagyok de nem erről volt szó hanem sokszor már már az jön be a csajoknak amikor minden nap kondiba járvalaki....


#9 Ha ezen berágsz neked is lesz valami helyes pszichológia problémád, nem baj, SOTE-n ingyenes pszichológusok is vannak :)

2016. febr. 28. 19:49
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez teljesen így van... :)

Szégyenlem a korosztályom...persze pár kivétellel :(


15/F :v

2016. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 nem rágtam be, csak leírtam miért tartalak szánalmasnak. Az, hogy ezen te berágsz és pszichológust ajánlgatsz, nem meglepő fordulat, hiszen továbbra is egyszerűbb terelni és mutogatni, mint magadba nézni.
2016. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
" terelni és mutogatni, mint magadba nézni." Hehe vicces is lehetnél... Gondolóm kettönk közül csak én töltöttem ki két lépcsős MBTI tesztet, hogy megismerjem magam... :)
2016. febr. 28. 20:04
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 jó nagy r@@@nc lehetsz. #4 normális esetben mondanám hogy nem korcsosult el stb. de szerintem is vicc ami ezzel a korosztályal van. Igen már tényleg csak azoknak van esélye. Nem vagyok agyon gyúrt se az a kiköpött full sportos. De mindezek ellenére biztonságot nyújtó természetem van és mindezek felett le legyőzhetetlen mert nagyon hatalmas a teher bírásom. Bocsi a helyes írásért
2016. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Nem értem. Én imádom manapság az ilyen lányos srácokat, sokkal jobb az önértékelésem, hogy én még megmaradtam férfias srácnak. Ha magabiztos vagy, sportos, és férfias akkor soha nem lesz olyan problémád, hogy egy "páwa(?)" vagy akármilyen más férfi konkurencia neked, csak a személyiséged korlátoz. Érdekes, nekem soha nem voltak bajaim nőügybe, mégsincs még csak snapem vagy instagramom se. Nem lehet bebújni amögé az ürügy mögé, hogy nem vagy "páwa(?)".
2016. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy a világot, meg másokat okolnál nézz magadba. Amég másokban keresed a hibát, sosem lehetsz sikeres. Mindig magadban kell a hibát keresned, és alkalmazkodni. Ez az egyetlen módja annak hogy sikeres legyél. Mind az életben. Mind a csajoknál. Mind a szakmában. Mindenhol, az egész életben. Alkalmazkodni kell megtanulni.
2016. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én pont az ilyen fiúkat nem szeretem.

15/L

2016. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!