Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nem jön össze sosem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jön össze sosem?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozok, eddig egy olyan srácot se találtam a környezetemben, akinél tényleg lett volna esélyem, és be is jön. Ezen az oldalon próbálok még ismerkedni, de mindenki olyan messze van :(

Én az ország déli részén lakok, és akikkel eddig beszéltem, mind budapestiek voltak :(

15/L



2016. nov. 15. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg lányt nem találtam, aki normális és nincs barátja. :C Szóval nem vagy egyedül.

Ezzel szemben az ország észak-nyugati részén.. ˇˇ

Én is csak távoli emberekkel találkoztam innen.

De sok sikert, remélem találsz valakit! ^^

16/f

2016. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz :D BUDAPEST A LEGKIRÁLYABB!! :D akkor pár km-el növeld meg a távolságot :D vagy járj el valahová :D
2016. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, neked is sok sikert :)

#2 hát igen, Bp elég király, szívesebben laknék ott :D

2016. nov. 15. 19:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nah egyébként megértem, gondolom nem akarsz távkapcsolatot elsőre, ami normális..

egyébként meg "lett volna esélyem" olyan jó srácok vannak arrafelé? az esélye mindenkinek megvan, kinek több és kinek kevesebb, de ott van :D

2016. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, majd megtalálod akit keresel!Légy türelmes! :)

Egy déli srác :)

2016. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 hát szerintem átlagos, de nincsenek olyan nagy elvárásaim :)
2016. nov. 15. 19:53
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 remélem én is :)
2016. nov. 15. 19:54
 8/20 anonim ***** válasza:

Nyugalom, Ne aggódj ezen! :)

#5

2016. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

amúgy irónikus én régebben gyakoriztam, aztán mostanában csak néha-néha jövök, de mikor megismertem itt valakit, akkor az esetek nagy részében a személy nem budapesti volt, vagy ha az is, akkor a város másik végén.


Esetleg keress valami új hobbit, olyat ami érdekel és sok ember is van, akkor talán több embert ismersz meg

2016. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az igazság ,hogy hasonló cipőben járok :D Egy csomó budapesti lányt ismerek és velük még össze is jöhetett volna de mivel békéscsabai vagyok ezért max 1-2 havonta tudok Pesten lenni mert amúgy drága lenne.. Én is szívesebben laknék Pesten de hát így hozta a sors :D

15/F

2016. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!