Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sosem jön össze, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem jön össze, hogy barátnőm legyen. Miért érzem azt, hogy örökké, csak feltétellel tudnának engem szeretni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért, neked bárki megfelel? Akkor menj le az utcára és az első nőt jegyezd el, probléma orvosolva.


Baromira idegesítő már a vinnyogásotok.

2016. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az első sor után borsózik a hátam. Aki ezt a nyavajgást elhallhatja tényleg nem sok van.
2016. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Feltétel nélküli szeretet nincs.

Illetve van, ha kb 1 éves kor alatt vagy. Egyébként meg felejtsd el.

2016. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

"Miért érzem azt, hogy örökké, csak feltétellel tudnának engem szeretni?"


Gondolom te feltétel nélkül szeretsz mindenkit. :-)

2016. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
síros kisfiúnak játékautó való, nem pedig barátnő!
2016. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyereked fog feltétel nélkül szeretni, meg esetleg a szüleid, ha szerencséd van. A barátnőd legfeljebb azért fog szeretni, mert jó pasi vagy, esetleg eltartod.
2016. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!