Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nem jön össze sosem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jön össze sosem?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozok, eddig egy olyan srácot se találtam a környezetemben, akinél tényleg lett volna esélyem, és be is jön. Ezen az oldalon próbálok még ismerkedni, de mindenki olyan messze van :(

Én az ország déli részén lakok, és akikkel eddig beszéltem, mind budapestiek voltak :(

15/L



2016. nov. 15. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön össze soha...tetszek egy két embernek de nekem ők sose jönnek be.Mindig az elérhetetlenek tetszenek meg.Most is ez van:')szvall nem vagy egyedül.15/L
2016. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, bár gondolom ez nem nyugtat, de nem vagy egyedül :/. Nekem az a legrosszabb, hogy körülöttem mindenki boldog kapcsolatban él, én meg sokszor olyan feleslegesnek érzem magam :/ Amúgy vicces, hogy azok az emberek, akik így vannak, mint mi alig vagy soha nem találkoznak csak itt gyakorin :D

20/L

2016. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 igen, teljesen igazad van :D
2016. nov. 16. 20:05
 14/20 anonim válasza:

Én is így vagyok evvel.

Az a nevetséges ha 19 éves vagy és eddig semmilyen kapcsolatod se volt az ellentétes nemmel.

Annál tényleg nincs rosszabb mikor körülötted mindenki boldog kapcsolatban él, te meg egész életedben egyedül voltál.

Akkor meg kellene beszélni 1 találkozót. :D

2016. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyugi...


Ráérsz még bőőőőven. :D


De ha vigasztal akkor velem is ugyan ez a helyzet. :(

Csak én tényleg déli vagyok. (Baja)


18/F

2016. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pék Bácsi (#15)!

Mi az, hogy te tényleg déli vagy?Miért, én nem?Mintha meghazudtolnál, amiért úgy írtam alá, hogy déli srác.

2016. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt úgy értettem, hogy a "DÉL" meghatározáson belül eléggé lent vagyok.


Max ilyen Hercegszántó, Mohács, Dávod, Gara, ami lejjebb van.

2016. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Esküszöm lelkitársak vagyunk ebben. Velem is ugyan ez a helyzet. Csak én a Dunántúlon élek.:))

L

2017. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utsó, én is dunántúli vagyok :D
2017. máj. 15. 21:51
 20/20 anonim ***** válasza:
21F Hasonló cipőben Győr
2017. máj. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!