Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok olyan fiút találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok olyan fiút találni aki őszintén szeretne?

Figyelt kérdés

19 vagyok, 3 kapcsolatom volt eddig de szex csak 1-nél volt és azt hittem az komoly lesz, de a fiú mindig olyan helyekre vitt ahol kényelmetlenül éreztem magam és emiatt elhidegültünk.

Igazából semmi extrát nem várok, csak egy normális fiút aki törődik velem és nem másokra költi a pénzét, hogy azt mutogassa a bulikban, hogy ő a nagymenő.

Olyat akiben megbízhatok és aki velem van akkor is amikor TÉNYLEG szükségem van rá.

Nem csak fekszik mellettem és nem is érdekli, hogy mit hogyan érzek.

Kezdem elveszteni a reményemet irántuk, hol keressem a normálisabbakat?


2016. nov. 2. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bárhol. Egyébként én olyannak tartom magam amit leírtál, adom teljes mértékben amit mondasz. De nem tudok ajánlani semmi helyet, mert hasonló cipőben járok csak én fiú vagyok de nem igazán létezik olyan hely ahol ilyen emberek vannak, ha gondolod és megismernél akkor írhatsz.

18F

2016. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így :) Keress olyat, aki nem járkál bulikba, meg nem a Guccsi a fő prioritása az életben :) Vannak még normálisak, fiúk és lányok között is, legalábbis próbálok ebben hinni :D 19/F
2016. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem csak az érdekel hogy a lány jól érezze magát,ha a körülmények megfelelnek én mindig próbálok odafigyelni a legapróbb dologtól mindenre hogy ne hűljön ki a dolog,bár eddig csak komolytalan lányokat találtam 17/F
2016. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Jeez, kezdem azt hinni, hogy gyakorira csak a siránkozó srácok járnak fel :D Már én érzem magam kellemetlenül xD
2016. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem itt kéne siránkozni kérdező, nézz magadba, miért nem találtad meg életed párját? Nem gondolod, hogy esetleg benned van a hiba és változtatnod kellenne valamin?


Oh, elnézést, azt hittem, hogy egy fiú írta ki a napi 28. miért nem találom meg a szerelmet kérdést.

Mivel lány vagy ezért a válasz a kérdésre:


Én igazi úriember vagyok, persze engem az ilyen lányok sose találnak meg, pedig biztos összeillenénk kérdező :(

2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már akad is pár jelentkező itt, miért nem írsz rájuk?

Legrosszabb esetben nagyon messze laktok egymástól XD


Amúgy tudnék még írni, haverommal vagyok de valahogy őt se ihleti ez meg, ne haragudj de egyébként szerintünk megtalálod majd azt a fiút te úgyis aki szeretni fog, ha nem az újabb helyi nagy arc kell majd, mert ez, ez amit most érzel esetleg nem tart tovább néhány napnál.

Most itt vagy, rosszkedvű, vágysz valakire aztán pár nap ugyanott vagy ahonnan idekerültél.

2016. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont ilyen voltam az előző kapcsolatomban, mindent megadtam a lánynak, mindent megtettem érte, nem jártam el hétvégén se sehova hogy vele lehessek ha szeretné, de aztán egy év után közölte hogy ő nem gondolta annyira komolyan és nem akarja még elkötelezni magát. Ezután én nem csodálkozom ha nem sok olyan fiú van akit leírtál, habár én továbbra is olyan maradok hogy mindent megteszek azért akit szeretek, szóban is képtelen lennék bántani.


17F

2016. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár itt is. 23/F
2016. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat nem a gyakorikerdeseken... Amugy ajanlanam az Elittarsat 😉.Sok szerencsét
2016. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!