Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőknél hogy azt választják sokszor aki összetöri a szívüket és aki igazán őszintén szeretné az meg nem kell?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Az esetek 99%-ában ez van.
2016. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes nőre ez nem igazán jellemző.
2016. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Értelmes nő ? Értelmes nőt ha az akar maradni, kiszoritja a társadalom, cikinek tartják ahogy gondolkodik, igy mérlegelnie kell h jó e az ha mindenhol lenézik elutasitják, vagy elfogadja és felveszi azt a gondolatmenetet amit rá erőltetnek mások. Én csak ezért nem hiszem el h "értelmes nő. mert nincs ilyen
2016. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Hát ha szép fiú akkor csinálhat szinte bármit akkor is jobban kedvelik, mint a csúnyát aki "őszintén szeretné". Téged is ha szeretne egy bányarém valószínűleg nem őt választanád, hanem inkább egy szép lányt, akkor is ha vele kicsit több a probléma.
2016. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Erről a "Rém rendes család" 7. évad 17. része jut eszembe xD

"Én is Rodrigót választanám" xD

2016. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az tudja összetörni egy nő szivét, akibe beleszeret. Akibe nem szerelmes, az tényleg nem töri össze a szivét. De nyilván mindenki azt választja, akibe szerelmes, nem azt, akibe nem.
2016. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Hát nagyon nem apukám... Én nem vagyok hülye hogy azt a nőt választanám akivel több a gond csak azért mert szebb. Én nyugodt életet akarok szóval inkább a csúnyát választom hogy ne legyen gondom rá.
2016. júl. 10. 07:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok emberek vagyunk és létezi tudat racionalitás. És nem ráugrani arra eszetlenül akibe szerelmesek vagyunk vagy vágy kémia vonzalom van.....
2016. júl. 10. 07:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Bammeg te is arra ugrasz, aki vonz, és fél nem fogod ésszel, miért nem viszonozza az érzelmeid.

Azért írtad ki a kérdést.


Ne gyere a racionális gondolkodással, ha te se vagy rá képes.

2016. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És lehet hogy az első két válasz nem zárja ki egymást. :)
2016. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!