Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre mennyire jellemző hogy az ideáljukhoz képest teljesen más típusú férfival jönnek össze?

Figyelt kérdés
Van egy ideálja akihez vonzódni tud. Viszont mégis olyan pasija lesz aki teljesen máshogy néz ki.
2016. júl. 6. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire. Ezerből egy ha van ilyen, akkor is azért, mert valamilyen érdeke fűződik hozzá (pénz, stb.)
2016. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Sokban különbözik az ideálomtól.

De kit érdekel. Szeretem.

2016. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
#1: Ugyan már. Olyan férfival jönnek össze amilyen jut nekik. Teljesen nyilvánvaló, hogy a férfiak 90%-a senkinek nem az ideálja.
2016. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Most férfiaktól kérdezed? Itt mindenki nőgyűlölő himsoviniszta.

Sok gyik-es kan azt hiszi, hogy azért nincs nője, mert csúnya/nincs pénze, kicsi a farka, a másik véglet, hogy havi 1x fürdik, elhízott, ragyás az arca, zsíros a haja, fullad 2 lépés után és elvárják, hogy a nő csinos legyen, adjon magára, soha semmilyen körülmények között nem jönnének össze 50kg+ nővel+járjon kondiba, éljen egészségesen, szóval itt a férfiaknak vannak igényeik magukhoz képest.

Most ha én egy szálkásított testű egészségesen élő nő lennék, akkor hasonló életvitelű párt keresnék.

Ha elhanyagolt kövér lusta iskolázatlan valami, akkor meg olyat.


Nekem nincsen ideálom, szerintem nem nagy elvárás, hogy legyen munkája, meglegyenek a fogai, ne legyen részeg, ne cigizzen, furodjon mindennap, mosson fogat, hozzám hasonlóan étkezzen egészségesen, tudjon szeretni, ne akarjon rámászni minden barátnőmre, szeressen a hibáimmal együtt, én is szeretni fogom a hibáival együtt, nem futok el csak mert mondjuk epilepsziás, vagy enyhén autista, tény, hogy zavar, hogyha valaki komolyabb betegségben szenved, vagy kancsal, de ez nem hiszem, hogy akkora dolog lenne

2016. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Az ideál marhaság. A szerelem, vonzalom túl bonyolult ahhoz, hogy össze lehessen foglalni annyival, hogy "nekem a szőke, kék szemű, x centi magas pasik tetszenek"... Ezer más dolog befolyásolja a vonzalmat.

Én pl mindig úgy gondoltam, hogy a világosbarna hajú, világos szemű, magas vékony pasik tetszenek. Mégis van ilyen kinézetű ismerősöm, akihez egyáltalán nem vonzódok, meg ott van a barátom, aki ezeknek a tulajdonságoknak a szöges ellentéte, és mégis megőrülök érte, és nagyon vonzódok hozzá.

2016. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan ez mint hogy ki akar hullamosdató lenni? Senki. De mégis van aki hullamosdató lesz, mert jobb munka nem jut neki.
2016. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, legalábbis rám nem.

Inkább maradnék egyedül, minthogy olyannal jöjjek össze, aki nem az esetem.

2016. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a barátnőim körében is sok ilyet látok. Egyikük mindig barnább bőrű, fekete hajú, barna szemű, izmos pasikról álmodozott, és őket nézte meg, most 3 éve van a barátjával, aki szöszi, 2 m magas, nagyon vékony (bár sportol mindenfélét), és kék szeme van. A másik barátnőmnek mindig az izmosabb, "menő" fiúk tetszettek, 4 éve van együtt egy kicsikét pocakos, normál testalkatú, tündéri aranyos fiúval. A harmadiknak mindig a szálkás focisták jöttek be, 2 éve van a kondis nagydarab menő pasijával. Ha az ideálokat néznénk, akkor egész máshogy "kellett volna" összejönniük (a felsorolt emberek közül mindenki ismer mindenkit régóta, mégis így alakultak a kapcsolataik)
2016. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan még csak lánynak tartom magam, nem nőnek, de mielőtt megismertem a párom volt egy elképzelésem arról, hogy milyennek kéne lennie (külsőre is, belsőre is). Aztán megismertem a párom és totál borultak a dolgok. Persze a fontos dolgok stimmeltek, de olyan férfit mint ő nem tudtam volna elképzelni, mivel korábban nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Az exeimtől, a zsáneremtől teljesen különböző mind küllemben, mind személyiségre.


Nem állítom, hogy ez általános, vagy hogy idősebb korban is megeshet, de velem megtörtént.

2016. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első exnek kék szeme volt,de hozzá sötét haja,de arcilag se az ideálom.Aztán a második majdnem 2 méter magas volt,kék szemű és nagyon szőke.Harmadik is magas volt,de legalább neki barna szeme volt meg sötét haja.Az ideál pedig:175 cm körül, kreolosabb bőr,fekete/sötétbarna haj és barna/zöld szem.
2016. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!