Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd elszállni az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elszállni az összes remény. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Hasonló érdeklődésű fiút keresek. De nem találok senkit... a pávák pedig nem az eseteim.


Szóval: tipikusan az a keményebb csajszi vagyok. Ruhaügyben normálisan öltözködök, de a fekete bőrkabim mindenem.

Volt egy időszakom mikor kifejezetten rockeresen öltözködtem, de a mai napig a rock viszi nálam a pálmát. Pl Ac/dc,Metallica,Motörhead, tankcsapda stb...

És egyszerűen olyan pasit akarok, aki hasonló érdeklődésű, van közös bennünk, magas, nem páva...de nem találok.. van egy udvarlóm, de az minden szempontból csúnya. Legalábbis nem az esetem. Kinek mi...

Hol találok ilyen fiúkat?? :/ Most már totál megakarok ismerkedni egy ilyen sráccal... Valaki?? 😂

14/L


2016. szept. 17. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írj ,ha szeretnél.
2016. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mekkorat fogsz te meg ezen nevetni ha par ev mulva visszaolvasod... :D

"Kezd elszallni az osszes remeny...." Ez meg egy 20 evestol is tulzas lenne. 14 evesen meg nem vagy tipikus kemeny csajszi, csak annak tartod magad, hidd el. Ha meg megis az vagy, motoron feszitesz es szetiszod az agyad az csak gazabb, de ezt ketlem :D

Csak ne kepviseld azokat a lanyokat akik meg csak most lesznek nove de mar minden "mely" szerelmes idezetet ertenek, "sokszor csalodtak"stb... mert ezt nagyon ciki egy fiatal lanytol hallani. Meg egy 18-19 evestol is, ilyenkor az embernek csak az esik le hogy az illeto kb mindenkivel kavart mar.


De visszaterve a kerdesre (mert akar hiszed-akar nem, nem kotozkodni jottem :D ) szerintem is egy kicsit felszinesek ezek az elvarasok. Ha csak annyi a celod hogy hasonlo legyen az erdeklodese, akkor a legjobb ha hasonlo batokat szerzel, olyan barati tarsasagba kerulsz es rajtuk keresztul ismerkedsz. Nem feltetlen latszik valakin hogy mi az amit szeret, ezert nem erdemes a kulsosegekre menni. Az en baratomeol pl meg nem mondanad, hogy rocker es megsem popzenen el hala az egnek :D

A "kiscsillagom"-ozast meg hasonlo lekezelo szovegeket felejtsd el, mert nagyon bekepzeltnek hangzik.

Ahogyan a csunyazas is. Nem baj az ha valaki nem tetszik, jobb ha oszinte vagy persze. De lehet azert stilusosan is, nem kell bunkozni, mert az nem meno :D

2016. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!