Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok?

Figyelt kérdés
Nem rég reggeltől estig önkéntelenül hallgattam hogy kortársaim milyen erkölcstelen életmódot folytatnak, semmi hűség és ezt ilyen nyíltan. Most már kezdek kételkedni hogy az újonnan felnövekvő generációk között sem találok egy igényes társat. 18/F

2015. dec. 9. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak egyre kevesebben. Ne parasztok között keresgélj.
2015. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vannak,voltak,lesznek is ;)

Amúgy te melyik bolygóról jöttél? Kórtárs,erkölcstelen életmód meg újonnan felnövekvő generációk,smfh lol XD

Biztos találni fogsz valakit az újonnan felnövekvő generációk között aki nem él erkölcstelen életmódot,és még a kórban is tátsad :) ✌✋

2015. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 ezek a kifejezesek csak neked ujak/furak...


Nyugi, vannak meg ilyen lanyok. Nincs belolunk sok, de meg akad!

17/L

2015. dec. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen még ne a társkereséssel foglalkozz.
2015. dec. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ettől én is félek, de biztos hogy nem mindenki olyan, vannak még kivételek :)
2015. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
hát ha csak az élettelen ri*ancokat veszed/veszitek észre akkor ne csodálkozzatok ez,hogy alig van ez így nem igaz. csak nem vagytok nyiltak és nem figyeltek oda elég rendessen ;)
2015. dec. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vannak, de nagyon ritka faj és kihalóban vannak, ezért őket nagyon kell szeretni és tisztelni, ha találsz egyet. :)
2015. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint a "normális" lányokból már elegem van. Aki ebben a világban még normálisnak mondja magát, nah ő tuti nem az.


22/F

2015. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 ezt adom! Aki annak gondolja magát, az már nem normális. #3-as ;)


Alapból mindenkinek más a normális. Ilyen módon pedig rengeteg normális csaj van. Van akinek inkább túl nagyok az igényei, és ezért nem talál "normális" csajt, mert olyat keres amilyen nem is létezik és nem is létezett.:D

2015. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenki válaszát!


#2 Egy olyan bolygóról amit úgy hívnak nagyszülők és nekik teljesen más az értékrendjük az ő életükben szegénységben, betegségben kitartottak egymás között. Akkor is léteztek gazemberek, de manapság egyre többen semmibe veszik a párkapcsolatok alapvető elemeit de azért bizakodó vagyok a hozzászólásoktól.


#4 Ha arra gondolsz hogy a tanulmányaimmal foglalkozzak és a munka kereséssel akkor mondom hogy semmi problémám nincs az iskolával és nyugodtan megfér mellette a társkeresés. Munka ügyekben sem szenvedek hiányt köszönhető a szeretett szüleim és saját törekvéseimnek és ez egy biztos pont kivéve ha felborul az ország közigazgatása vagy baleset útján nem válok munkaképtelenné. Tehát igen is itt lenne az ideje.


#8 Nem hinném hogy azok a normálisak akik 4-5 emberrel egyszerre élnek szoros kapcsolatban. És még ez nem is zavarna ha másokat és engem nem sújtanának ilyen pofonokkal. De lehet benne valami hogy én vagyok más mert átérzem mások örömét és fájdalmát és így tényleg nehéz szemet hunyni ezek felett.


#9 Nem túl nagy igény szerintem hogy hűségesek legyenek egymáshoz az emberek és ne csak a testi élvezetekért keressék egymás társaságát. Személy szerint igényeimről csak annyit hogy: Kedvesség de lehet humoros formában gonosz is velem csak szeressen és egyetlen ember ne többet még ha nem is engem akkor is csak ne okozzon több fájdalmat. És egy kis mértékű kinézet csak annyi amennyire engem látnak.

Köszönöm a figyelmet akit nem emeltem ki külön azzal vagy egyet értettem vagy nem tudok mit hozzáfűzni. :)

2015. dec. 9. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!