Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok?

Figyelt kérdés
Hol vannak egyáltalán normális emberek mostanában? Akik nincsenek a mobiljukra cuppanva a nap 24 órájában és akár egy normális összetett mondatot is megtudnak fogalmazni ha feltesznek nekik egy kérdést pl. Nem igaz, hogy sehol nem találok olyan lányt (csak esetleg aki 27 éves kor fölött van) aki normálisan gondolkodna. Megmondom őszintén eddig még egy normális párkapcsolatom sem volt, és úgy érzem legtöbbször a személyiségem és a gondolkodásom az oka, pedig már 22 éves vagyok és biztos hogy nem a kinézetemmel van gond (ennek már többször is utánajártam mindig kiderült hogy állítólag jólnézek ki) de eleve egy normális megjelenésű ember vagyok aki rendszeresen sportol, öltözködése nem igénytelen, nem pattanásos, nem idétlenfejű stb. Mégis mostanában észrevételem szerint a yolo kefefejű facebookharcos srácok jönnek be a mostani lányoknak. Tényleg ennyire elvan torzulva ez a világ és ilyen rossz generációba születtem?

2015. aug. 14. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémád, én is pont így látom :(


Nekem is voltak kapcsolataim, de a végén mindegyikben csalódnom kellett, mert egyszerűen nem lehet találni egy olyan lányt, aki normális értékrenddel rendelkezne, nem képzelne kicsit túl sokat magáról, és még ezek mellett rá is lehet nézni. Én is sportolok, egy ideig versenyszerűen csináltam, én is kaptam már visszajelzéseket, hogy nem nézek ki rosszul, vagy hogy jóképű vagyok, mégis inkább a csőgatyás, airmaxes, ecsethajú, kétméteres pólójú pózolós profilképű félcentis karú hímcsökevények kellenek az én korosztályomnak. Azt viszont elég rossz hallani, hogy te még 22 évesen is ezt látod, ezek szerint még a te korosztályodat is elérte ez a "fertőzés"... 18/F

2015. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én dumáltam már érett és jófej 11 évessel is :) Az két éve volt.
2015. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én sok normális lányt találok. A Facebookosspártaiak(direkt egybe) és sünfejűek a divat. Minél ostobább tekintettel. A férfi nem szégyenei(persze vannak kívételek) hálistennek nincs belőlük sok :) A lányok(az éretlenek) meg a "tökéletes pasit" keresik. Mivel olyan nincs,ezért beérik az imitációval is. Hangsúlyozom hogy van még normális csaj bőven.
2015. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Najo szogezzuk le hogy ezek a yolo hudemenovagyok fiuk undorítóak!! Szinte mar facebookozni sincs értelme mivel minden második poszt kb az hogy húdebeb*sztunk tegnap és társai

Hidd el vannak norális lányok sok sikert !:) 17/l

2015. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mutass be egynek akkor, mert én eddig nem sok sikerrel jártam megtalálásukban.
2015. aug. 14. 19:21
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
hol vannak normális férfiak?
2015. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én nagyjából annak tartom magam viszont így észre se vesznek. Ugyan kinek kéne olyan aki hűséges, megbízható stb... Meglátásom szerint csak duma, hogy erre vágynak a valóságban meg inkább lelépnek egy olyannal aki egy hét után megcsalja. Ezt megtörtént esemény alapján írom.
2015. aug. 14. 19:36
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

Hallottál már a vesszőkről? Tudod, nagyban segítene a fej- és szemfájásomon, amit az írásod okozott. Már az első néhány sor, amit elolvastam.


Visszatérve az írásodra, vajon mennyi idős lehetsz? 14-től 18-ig (legalábbis nagyon remélem, hogy ilyen írásképpel nem vagy több). Jelenleg ez egy szar generáció. Tudom, mert 19 vagyok, és ugyanazt érzem, amit te. Sőt, 14 évesen is ezt éreztem, meg 12 évesen is.


Ha belegondolok, engem már óvodában is a verstanulás kötött le, meg a történelem tanulás, míg mások ették a homokot meg a kutyaszart a játszótéren. Az összes ismerősöm/barátom, aki van/volt, egytől egyig idősebb nálam _legalább_ 4-5 évvel, de egészen jól el tudok beszélgetni 40 és afeletti emberekkel is (ráadásul érdemben, és ezt nem én mondom - sőt, volt hogy fordultak már hozzám felnőtt emberek - úgy értem, valódi felnőtt emberek, nem CSUPÁN a koruk alapján felnőttek - tanácsért).


Jelenleg jogi egyetemre készülök, míg a többiek a gimnazista osztályomból mennek tovább szakmunkásba, OKJ-re, vagy külföldre mosogatni (5-en voltunk, akiket felvettek egyetemre, ebből 2 "büfészakos" (a legkisebb degradáló szándék nélkül)). Ezen kívül heti 6 edzésem van összességében egy kevert-rendszerű módszerrel (fő fókuszban az erő, kiegészítve testépítő elemekkel, illetve súlyemelő gyakorlatokkal, mert tetszik). 2 nyelven beszélek (legalább további kettőt tervezek még), ebből egyik az angol, amiből előrehozottan érettségiztem emelten (82%), illetve 2 éve megvan a cambridge-i felsőfokúm (96%), a másik a német, amit 2 éve kezdtem öreges tempóban, nulla önszorgalommal, így jelenleg B2-es szinten állok, és rohamosan felejtek.

Ezen kívül tudok időt szakítani filozófia, politika-elmélet/elemzés, ideológia-elmélet, versek, történelem, edzés-elmélet / sporttudomány, (tömeg-)pszichológia, történelem és ponyva irodalom olvasására is.


Befejeztem az önseggnyalást, amúgy sem szokásom, csak kicsit perspektívába akartam tenni neked a dolgokat.


Ember. Egész életemben azt éreztem, amit te. Egész életemben én voltam a korosztályom által "meg nem értett kívülálló", így szinte egyetlen valódi barátom sincsen (felnőtteket nem nevezném annak, hiszen már csak a korom miatt sem lehet ez tökéletesen "teljes értékű" barátság. Még.)


A legkisebb degradáló szándék nélkül mondom, egyszerű tényfelismerésből és személyes tapaszlatatból, hogy az átlag ember nem művel ennyi dolgot, mint én, ráadásul az átlag embert egyáltalán nem is érdeklik ezek. Te pedig - főleg az írásod alapján - nem nézel ki olyannak, mint aki annyira elvont és/vagy "emelkedett" lenne, hogy ne találja meg a baráti körét / társaságát, párját a mai társadalomban.


Tehát a kérdésed nem több puszta figyelem-keresésnél, hiszen feltételezhetően nem valódi problémáról írsz, legalábbis nem a te esetedben. Kivétel persze, ha valami kis 4-500 lakosú faluban laksz, akkor lehet benne valami. :)

2015. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

# 8

Elnézést a vesszők használata miatt, aki akarta eltudta olvasni így is. Én megtiszteltelek azzal, hogy végig olvastam amit írtál viszont ez fordítva nem jött össze úgy látom. Annyira ne legyél elszállva magadtól, szintén érdeklődöm a szociálpszichológia iránt, jogi karon vagyok szintén és sorolhatnám, viszont én nem verem erre magam mint te. Továbbá az 51%-os értékelésedből meglepne, hogy te ennyire profi vagy mindenben mint amennyire Superman-nek képzeled magad.

2015. aug. 14. 19:47
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Hol vannak a normális fiúk? Egyik oldalról sem sokkal jobb a helyzet manapság, az a pár barátnőm is sokat panaszkodik. Az én párom nem is a korosztályomból való... Azóta lett pár normális korombeli haverom, viszont új barátnőket irtó nehéz találni. Ezek után nem irigylem a fiúkat párkeresés terén. :( A legtöbb haverom is egyedülálló, pedig jó fejek, normális értékrenddel. Már beletörődtem, hogy ez van ebben a korosztályban. :/ Az ecsetfejek és társaik nem veszik észre mennyire szánalmasak... pedig rettentően azok. Bele se merek gondolni ezeknek később milyenek lesznek a gyerekeik... 17/L
2015. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!