Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok?

Figyelt kérdés
Hol vannak egyáltalán normális emberek mostanában? Akik nincsenek a mobiljukra cuppanva a nap 24 órájában és akár egy normális összetett mondatot is megtudnak fogalmazni ha feltesznek nekik egy kérdést pl. Nem igaz, hogy sehol nem találok olyan lányt (csak esetleg aki 27 éves kor fölött van) aki normálisan gondolkodna. Megmondom őszintén eddig még egy normális párkapcsolatom sem volt, és úgy érzem legtöbbször a személyiségem és a gondolkodásom az oka, pedig már 22 éves vagyok és biztos hogy nem a kinézetemmel van gond (ennek már többször is utánajártam mindig kiderült hogy állítólag jólnézek ki) de eleve egy normális megjelenésű ember vagyok aki rendszeresen sportol, öltözködése nem igénytelen, nem pattanásos, nem idétlenfejű stb. Mégis mostanában észrevételem szerint a yolo kefefejű facebookharcos srácok jönnek be a mostani lányoknak. Tényleg ennyire elvan torzulva ez a világ és ilyen rossz generációba születtem?

2015. aug. 14. 19:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja és nem mellesleg: ecsetfejű vagyok ennyi erővel én is és csőgatyát is hordok, de nem iszom alkoholt és nem dohányzom és nem vagyok egy bunkó

Előző voltam :)

2015. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Az ilyen lányok Középföldén vannak. De hol vannak az ilyen fiúk, mert itt biztosan nem. :(
2015. aug. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem csak fordítva.Bármilyen fiúval ismerkedem csak a külső érdekli, meg hogy hány lájkja van (már attól hogy leírtam ezt a mondatot csökkent 50el az IQ szintem), de igen ez van.A fiúk 1-10ig pontozzák a lányokat és fogadnak rájuk mint a lovakra.Szánalmasnak tartom az egészet.Tudom, hogy van kivétel, de szörnyű ezt látni 16/l
2015. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Normális lánynak tartom magamat.Nem szoktam bulizni,nem iszok,nem dohányzok.Ezek helyett inkább megnézek egy filmet,sorozatot.Mint már szinte mindenkinek nekem is van Facebookom,de alig használom.Nem nekem vannak a legjobb jegyeim,de a szüleim akkor is büszkék rám.Rengeteg normális lány van rajtam kívül.Fiúkból is nem 1 db normális van a Földön.Nem volt még párkapcsolatom,de nem azért mert nincsenek sehol jó fiúk.Ezenkívül ne felejtsük el,hogy attól,hogy valaki normális az nem azt jelenti,hogy tökéletes.

Kezd unalmas lenni szerintem ez a téma,hogy a mai lányok/fiúk mennyire el vannak csesződve.Mindig is voltak hülyék és ez a jövőben sem fog változni.Ideje lenni ezt belátni és nem mindig csak panaszkodni.

16/L

2015. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Lehet hogy nem az üres fejű bomba csajokkal kellene kezdeni, hogy jól mutassatok együtt :D Viccet félretéve, igen most mondhatjuk hogy vannak normális lányok meg fiúk is, de az értékrenddel súlyos problémák vannak. Nehéz egy normális értékrenddel rendelkező fiatalnak megtalálni a párját, de nem lehetetlen. Nekem sikerült, és kedves kérdező a te korosztályodba tartozom. A férjem 27, én 23. A legnagyobb gond a mostani felfogással az, hogy ha valami elromlik inkább lecserélik, semmint megjavítanák, ez a kapcsolatokra is igaz.
2015. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!