Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak normális lányok, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális lányok, vagy mind azt akarja?

Figyelt kérdés

Elég izmos és ezáltal férfias vagyok, viszont akárhányszor megismerkedem egy lánnyal szinte mindig kiderül, hogy csak arra kellettem nekik. A kemény külsőm megtévesztő, és senki sem hajlandó észre venni, hogy milyen finom lelkem van valójában...


Szerintetek mit csináljak?

20/F


2015. júl. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
:( Kihasználnak minket! Azt hiszik csak tárgyak vagyunk, amit aktus után el lehet dobni, mint egy megunt vibrit!! Hát ennek most VÉGE! ITT és MOST megálljt kell parancsolnunk, férfitársaim!!!
2015. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert a pasik nem csak arra mennek :D

amúgy vannak normális lányok csak azokat nehezebb észrevenni :)

2015. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alakítsuk meg a maszkulinista mozgalmat.
2015. júl. 23. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:
# 1 Le a fasizmussal! Éljenek a partizánok!
2015. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek veletek teljesen. Én odaakartam adni a lelkemet több lánynak is, de mindegyik eldobott magától, amikor már meguntak az ágyban :( Az első csajommal is fél évig együtt voltam, mire mondtam neki, hogy készen állok az elsőre, és miután lefeküdtünk azt mondta, hogy az egész erre ment ki. ELVETTE A SZÜZESSÉGEM!
2015. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáld kimutatni,hogy a kemény külső egy jó lelket takar.:) Próbálj meg jobban megismerkedni a lányokkal és hidd el észre fogják venni, vagyis akkor észre fogják ha a normális fajtából valóak.


17/L

2015. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Testvérem, csatlakozz a maszkulinista mozgalomhoz és az egy szüzességedért mi három szüzességet veszünk vissza.
2015. júl. 23. 23:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

EZAZ! Bosszúból csináljuk mi is ezt velük, hogy megtudják milyen érzés!


Szűz 18 éves lányokat fogadok privátban, az univerzális igazság nevében! Tudjátok, jin-jang, karma, kámaszútra, stb...

2015. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy már a lányok is idáig süllyedtek, hogy mind csak dugni akar?:DD

Azt hittem, javarészt a férfiak ilyenek.

2015. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úr Isten milyen "mozgalomba" csöppentem! :O :D
2015. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!