Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd elszállni az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elszállni az összes remény. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Hasonló érdeklődésű fiút keresek. De nem találok senkit... a pávák pedig nem az eseteim.


Szóval: tipikusan az a keményebb csajszi vagyok. Ruhaügyben normálisan öltözködök, de a fekete bőrkabim mindenem.

Volt egy időszakom mikor kifejezetten rockeresen öltözködtem, de a mai napig a rock viszi nálam a pálmát. Pl Ac/dc,Metallica,Motörhead, tankcsapda stb...

És egyszerűen olyan pasit akarok, aki hasonló érdeklődésű, van közös bennünk, magas, nem páva...de nem találok.. van egy udvarlóm, de az minden szempontból csúnya. Legalábbis nem az esetem. Kinek mi...

Hol találok ilyen fiúkat?? :/ Most már totál megakarok ismerkedni egy ilyen sráccal... Valaki?? 😂

14/L


2016. szept. 17. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd talán pár év múlva változnak kicsit a prioritásaid...

máskülönben a büdös életbe' nem fogsz ilyen felszínes hozzáállással olyan párt találni, aki szeret is.

2016. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kemény csajszi vagy, hanem egy éretlen kislány.
2016. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Omfg. Nem azt mondtam. Hogy rocker legyen, csak elviselje a rockot. Még az hogy legyen bennünk valami közös az természetes. Szerintem. És mar bocs, persze, hogy a picit magasabb pasik érdekelnek, ugyanis én se vagyok totálisan alacsony.
2016. szept. 17. 23:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ilyesmi vagyok csak metál az nagy baj?de szeretem a rockot is

14/F

2016. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahhha... értelek. Hát figyelj, így persze, hogy nem ismersz. Mondhatsz rólam bármit, kiscsillagom...
2016. szept. 17. 23:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőt bírom, úgyhogy nem baj :)
2016. szept. 17. 23:53
 7/12 anonim ***** válasza:

4# vagyok

Kb 175cm nem tom az mennyire számít magasnak

2016. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor írhatok priviben?
2016. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ciki, ha majdnem egy magasságban vagyunk? 😂 Persze, nyugodtam
2016. szept. 17. 23:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon felszínes gondolkodásmód, na meg az a tipikus húspiac gondolkodás is befigyel.

Egyébként azt hittem hogy a pávázás már kiment a divatból. Meg kellene tanulni elfogadni az embereket, még akkor is hogyha partfisfejük van. Sőt, képzeld, ahhoz képest hogy én is főként rockot (Nirvana, System of a Down, Three Days Grece, Beartooth stb.) hallgatok, ahhoz képest én is csak nemrégiben kezdtem megnöveszteni a hajam, sok ideig volt pávahajam. Szóval, hogyha ennyire külső alapján leírod az embereket, akkor az felszínességre vall és lehet hogy pont egy olyan emberen siklasz át, akivel egyezik a személyiségetek, ízlésetek. 16/F

2016. szept. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!