Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Senki sem kíváncsi rám. Hiába vagyok egy nagyon erős gimiben (és ott is kitűnő), mégsem ez a fontos. Nem vagyok a mai férfiideál. Magas vagyok 190cm, vékony, de se a hajam nincs felnyírva, se menő ruhákat nem hordok. Komolyan ezt kellene? abszolút racionális vagyok, sokszor a szememre is vetik, de ebből nem adok. Nem járok bulizni mert ott nem lehet úgysem senkivel beszélgetni, mindenki részeg. A hangom is elég béna, magas. Eljutottam arra a szintre hogy kb bárkit elfogadnék, csak jelentsek neki többet az átlag alatti szintnél... Konkrétan barátaim sincsenek, max 1, a többiek csak piszkálnak. Análam legalább 10 évvel idősebbekkel viszont pont fordítva van, minden idősebb viccesnek tart, és többektől hallottam közülük (pl tanárok) hogy nagyon szeretnek, mert lehet velem normálisan beszélgetni, és a kortársaimmal ellentétben megadom nekik a tiszteletet, viszont fordítva el is várom. Mondjatok valamit, van esélyem hogy valaha is lesz társam? 17f

2016. szept. 15. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkit elfogadsz? Tessék? Mifajta önlebecsülő gondolkozás ez? Racionális? Milyen értelemben? Mert odáig én is eljutottam, h a szerelem irracionális érzés (hormonok irányítanak, nem feltétlen önszántadból van stb.), de mindenféle területről igyekszel kiirtani az érzelmeket? Azért az már túlzás. Ebbe bele fogsz rokkanni, ember nem létezik érzések nélkül. "A hangom is elég béna, magas" Ez semmit nem jelent. Egyik tanárról a suliba azt hittem, h b*!*zi, a hangja miatt. Kiderült, h 2 gyerekes családapa, és nagyon jó arc. Ha valaki a hangod miatt megszól, az a sapkád/telefonod/szendvicsed miatt is megszólna. Sok a hülye, igen, próbáld őket kerülni, és azok felé az emberek felé közeledni, akik számodra szimpik.
2016. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne mondj lyet! A családod nem szeret? Biztos, hogy szeretnek téged!!!
2016. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Legy onmagad es keress olyat aki hozzad hasonlo akira ugygondolod hasonlitassz. Peldual ahogy olvastam amit irtal szerintem te komoly ember vagy neha mondjuk lehetnel lazabb is :) De akkor keress komoly lanyt okosat es ne valami **** akik kinevetnek mindenkit es onimado sminkelt libak ... ! Wait ..
2016. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Figyelj mar igy oszinten... 16 eve szingli vagyok megse tartom magam csunyanak es szerethetetlennek.. eljin majd a te idod ne aggodj ezen!! 16/l
2017. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!