Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Senki sem kíváncsi rám. Hiába vagyok egy nagyon erős gimiben (és ott is kitűnő), mégsem ez a fontos. Nem vagyok a mai férfiideál. Magas vagyok 190cm, vékony, de se a hajam nincs felnyírva, se menő ruhákat nem hordok. Komolyan ezt kellene? abszolút racionális vagyok, sokszor a szememre is vetik, de ebből nem adok. Nem járok bulizni mert ott nem lehet úgysem senkivel beszélgetni, mindenki részeg. A hangom is elég béna, magas. Eljutottam arra a szintre hogy kb bárkit elfogadnék, csak jelentsek neki többet az átlag alatti szintnél... Konkrétan barátaim sincsenek, max 1, a többiek csak piszkálnak. Análam legalább 10 évvel idősebbekkel viszont pont fordítva van, minden idősebb viccesnek tart, és többektől hallottam közülük (pl tanárok) hogy nagyon szeretnek, mert lehet velem normálisan beszélgetni, és a kortársaimmal ellentétben megadom nekik a tiszteletet, viszont fordítva el is várom. Mondjatok valamit, van esélyem hogy valaha is lesz társam? 17f

2016. szept. 15. 20:53
1 2
 1/14 kebot válasza:
100%

Lesz, türelem!

Csak továbbra is légy önmagad!!

2016. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elkeseredett kérdező!

Nem tudom, hogy tisztában vagy-e vele, de te különlegesnek számítasz a mai fiatalok között. Többségük nem megfelelő mértékben alkoholizál, káromkodik, tiszteletlen és udvariatlan. Ahogy kivettem a fenti írásodból Te ezeknek a tökéletes ellentéte vagy. Hidd el, hogy egy fantasztikus társra fogsz találni, aki azért fog szeretni, amilyen valójában vagy. Becsüld meg magad, mert tényleg ritka, ha valaki ennyi idősen ilyen intelligencia szinten áll, hogy nem követi a "birkákat"! Megbeszéltük?!

2016. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lesz!:) Csak várj türelemmel...

Viszont, az nem jó szint, hogy bárkit elfogadnál.:( Várd ki a megfelelő pillanatot!:)

2016. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Háát... Én sokkal idősebb vagyok nálad, mondhatni már férfi. Én sem iszom/dohányzom/alkoholizálok és eddig az volt a tapasztalatom, hogy így sokkal nehezebb párt találni. Nekem konkrétan még egy sem jött össze 21 évesen. Pedig mindig kedves vagyok a nőkkel is.

Szerintem az hogy mennyire vagy értékes ember nem sokat számít abból a szempontból, hogy lesz e barátnőd vagy sem. Az számít mennyire udvarolsz a lányoknak inkább.

2016. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd jön valaki aki szeret! De ez nem hozzáállás, hogy aki jön azt elfogadnad! Maradj ilyen, amilyen vagy! Hidd el sokkal többre viszed az életben, mint a többiek, akik csak szekalni/kritizálni tudnak embereket! Ebből kell erőt meríteni! En lányként stílusosan öltözok meg minden, mellette kitűnő vagyok mellette kedves es akarkivel szívesen beszélek, de megis jönnek velem szemben olyan emberek akik kritizálnak, de ELFOGADOM! Nincs legjobb barátom se meg semmi kb tanulasnak elek. Jo, jo meg változhat az en 13 eletevemmel, jövőre gimi, új város, új élet! Változtatok, mert nem tudok kibontakozni! Két dolog van vagy elfogadod vagy valtoztatsz! De az elfogadás lenne az igazi en meg menekulok... Írj nyugodtan, ha kell lelki froccs! :))
2016. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
cs gozz jó kis gamer csajok vannak fent (komoly)
2016. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ohh... Én is ilyen beszari voltam, aztán megittam egy úveg likőrt suli előtt. Onnantól beindult minden. Gátlások nélkül daráltam. Aznap lett 5 barátom és 2 lány jelentkező.. Folytattam még egy kicsit az ivást. Suli előtt szinte mindig egy üveg bor.. És 2 éve van barátnőm. Ja és már ritkán iszok piát.

Csak egy tanács. Nekem bevált. ^^

21/F

2016. szept. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne itt hisztizz hanem tegyél is valamit magadért. Nekem se kellene egy ilyen fiú.
2016. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Racionális vagy? Ez tetszik.

Nyugodj meg, egyszer te is megtalálod a saját társaságod, párod.

2016. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azzal egyetértek az egyik előző hozzászólóval, hogy semmiképp ne feleljen meg bárki, attól te sem leszel boldog, ha nem szeretsz valakit és mégis vele vagy. Na meg ebből lesz az, hogy kihasználnak.
2016. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!