Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem hogy mi nem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy mi nem tetszik az arcomon a lányoknak. (ha már ők nem mondták meg. ) hogy fogadjam el könnyen hogy nem (fogok) tetszem senkinek sem?

Figyelt kérdés

Eddig nekem fel sem tűnt...vagyis,de ,de nem gondoltam volna hogy ilyen feltünő.


A jobb szememnél közvetlenül a szemhéjam felett egy félhold alakú csíknak lennie.


Van is,de a szemem és a szemöldököm közötti rész lentebb van a kelleténél és így eltakarja.


Annyira hogy már a szempilláimat is érinti.

Tehát úgy nézek ki hogy az egyik szememnél teljesen normális a másik meg mint ha le lenne bénulva,vagy nem tudom mit is mondjak erre...


Azt hittem ez nem annyira feltünő,de mostmár tudom miért nem tetszem egyetlen egy lánynak sem... Szerintem nem fogok kezdeni majd senkinél. :(


Bár eddig sem mertem beszélni lányokkal,de így főleg nem.... Tudom hogy úgy gondolkodik mindenki hogy miért szenvedjen valaki egy selejtel ha kikezdhetsz egy helyessel.


17 vagyok.


2016. ápr. 2. 22:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis nem érinti a szempilláimat,csak ha nagyon elengedem,de akkor is ,,ráül'' a szemhéjamra aminek nem így kellene lennie.:(
2016. ápr. 2. 22:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs veled. Nem egy oszttársamnak sebhelye van..

(meg öcsémnek is a szeménél)


Nekem semmi bajom ezzel. Szerintem még aranyos is...😊

2016. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elképzelni. Ha képet küldenél talán jobb lenne.


És miből gondolod hogy ez a probléma? Ha már így rájöttél?

2016. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De az osztalytarsad gondolom helyes.


#3 Ez IS probléma...de a legfeltűnőbb.


Képet esetleg holnap tudok adni.

2016. ápr. 2. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj egyet holnap priviben, kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ezzel a problémával küzdök. A leírtak alapján úgy tűnik.

Nekem is küldhetnél egy képet. Ha ugyanaz a problémád, mint nekem, akkor meg is tudom mondani a nevét.

2016. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sehogy. Mert ez nem igaz.

Értékes vagy mint minden ember, még ha nem is külsőleg vagy "szép". Biztosan van valami ami még neked is tetszik magadban. Elsősorban erre koncentrálj! Fedezd fel az erősségeidet! Az emberek megérzik, ha önbizalomhiányos vagy.

Ha te nem találsz semmi szeretetreméltót magadban akkor mások hogy találjanak? Ezenkívül súlyos ítélet, hogy mert van egy kis szépséghibád nem fognak szeretni téged a lányok.

Megérzik ha önbizalomhiányos vagy, de azt is, ha magabiztos.

Erre alapozz: adj magadra, öltözködjél ízlésesen, ha a úgy érzed hogy szükség van rá sportolj. Ismerek olyat akiben semmi "vonzó" nincs de van egy felesége és hét gyerekük.

Azonkívül lehet valaki akármilyen helyes, a lányok (legalábbis az értelmesek) a személyisége alapján fognak választani.

Ha mindez még nem győzött volna meg, a végére hagytam az adu ászt: Magyarországon több a lány mint a fiú úgyhogy semmi félnivalód.😉

2016. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam mi a neve.

Felső szemhéjcsüngés.


Nekem a jobb oldali ilyen. :(

2016. ápr. 24. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nekem is ilyenem van és pontosan így érzek,ahogy te...
2016. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!