Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy nem lehet barátnőm a betegségem miatt?

Figyelt kérdés

Tikkelek és szégyenlek társaságba menni.

Ezért barátaim sincsenek...itthon szoktal lenni minden nap(kivéve sport)de annyira szeretnék egy barátnőt...


Csak az a baj senki sem akarná magát ilyen fiúval égetni magát.


Interneten már próbálkoztam egyszer-kétszer és mindegyik lány azt mondta hogy nagyon helyes vagyok,de a képen nem látja hogy mi bajom van és ezért nem mertem egyikkel sem találkozni.


17 éves fiú vagyok.


2016. jún. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű a problémád: ne akarj tökéletes lenni! A legtöbb ilyen ember mindent tökéletesen akar, egy tökéletes barátnőt, egy tökéletes ismerkedés, egy tökéletes randi, egy tökéletes szex stb stb.. Aztán az lesz belőle, hogy nem meri megtenni, mert "úúú nem hiszem hogy tökéletesen meg tudom csinálni". Ne várj el túl sokat magadtól ha még nincs tapasztalatod a dologba, merj önmagad lenni, merj hibázni, és tanulj belőle. Sokan mások hibáiba szeretnek bele, nem is abba, hogy az illető túlzottan jól csinálja a dolgokat. Szóval csak lazán, és nyomasd!:D
2016. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szóval a te dolgod az, hogy fedezd fel magadban a tökéletlenséget, és fogadd el. Fedezd fel a hibáid, és fogadd el őket. Így amikor élesben vagy, már természetesnek fogod tartani, ha hibázol, akkor vagy nevetsz rajta, vagy pedig gyorsan továbblépsz és korrigálod.
2016. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mia bajod?
2016. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, csak hogy eláruljam a nagy titkot: Senki sem tökéletes, sőt semmi nem tökéletes:D Minden ismerkedés, ember, randi, szex tökéletlen valamilyen formában.
2016. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írta, hogy tikkel a szeme kedves #3-as

17F

2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen beteg vagy?
2016. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem csak a szemem

.:(


Kb minden..néha ez néha az.. de van ami mindig.:(

2016. jún. 7. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem a betegséged miatt nem lehet barátnőd, hanem a félelmeid miatt.


Egyébként csak el kell fogadni, és kész. Lassan hozzá kell szoktatnod magad a gondolathoz, képzeld a el a jövődet, magadat úgy, hogy nincs barátnőd, és egy idő után természetes lesz.

2016. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél bátor és próbálj meg társaságot keresni magadnak!!Biztos sikerülni fog!! :)
2016. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elfogadni magad olyannak amilyen vagy akkor lehet barátnőd.:) Hidd el senki sem tökéletes közhelyesen hangzik de igaz. Kicsit utána olvastam és valamilyen szinten ez gyógyítható betegség szóval fel a fejjel naa.:)) Kíváncsi lennék mennyire vagy helyes haha :D :) 19/L
2016. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!