Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy egy csúnya selejt vagyok és nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Csúnya arcom van.

A füleim kicsit kiállnak.

Fekete szemöldököm van világos szőke hajhoz.


Pattanásos vagyok.


Egyfolytában fújnom kell az orromat és tuti hogy nem allergia mert egész évben ez van.


Rosszul látok.


Esztétikai nemiszervi problémám van.


Nincsenek barataim.

Soha nem beszéltem még lányokkal.

Mindig itthon ülök.


A többit nem sorolom.


A jó tulajdonságaimat nem is mondom mert elnyomja a sok rossz.


Ilyen fiú egyetlen egy lánynak sem kell, de nem tudom elfogadni mert mindig arra gondolok milyen jó lenne egy barátnő.


Sporttal nem tudom elterelni a figyelmet mert akkor kezd el nagyon folyni az orrom mikor mozgok.


1 perc alatt akár 9 zsebkendő is elfogy.

17/f


2016. márc. 25. 14:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és csak 177 cm vagyok.
2016. márc. 25. 14:40
 2/11 A kérdező kommentje:
Na úgylátom még egy anonim oldalon se ír senki.
2016. márc. 25. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak 177:D Ez vicces,szerintem az elég normális magasság:)

Tudom ezt most hülyeség de elég negatívan állsz hozzá.Biztos vannak jó tulajdonságaid,ezeket próbáld kihangsúlyozni.Olyan nincs hogy az egész földkerekségen senkinek nem tetszel,biztos találsz majd egy olyan lányt aki elfogad úgy ahogy vagy:)

15/l

2016. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz egy lány aki azt fogja szeretni aki vagy,és nem fogja érdekelni őt a rossz tulajdonságod/tulajdonságaid.

Mert sok lány van aki szintén nem tökéletes,szóval hajrá.

Ja és ne kínozd magad még azzal is hogy inkább nem is hozod tudtodra a jó tulajdonságokat.

Inkább mond magadnak hogy igenis ilyen meg olyan jó tulajdonságaim vannak,mert ez igenis fontosabb mint a pattanások,vagy mert folyton fújod az orrodat.

Te is ugyanúgy negérdemelsz egy barátnőt mint bárki más.:-)

2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Gondolom képet nem szeretnél mutatni :). Ált.ban kellemes csalódasok szoktak lenni az ilyen fiúk,és semmi komoly probléma nincs a külsejükkel. A gondolkodásukkal már annál inkább..
2016. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem ne sajnáld magad ilyen intenzíven.

Inkább az otthon ülés és a depi helyett ismerkedj, az egészségügyi problémáiddal pedig menj orvoshoz.

Ha csak itt nyafogsz, és az életmódváltás (na meg a szemléletmód váltás) helyett csak azt lesed, hogy vajon ki ért egyet veled, akkor nem is fog megváltozni semmi.


Állj talpra, és TEGYÉL IS valamit azért, hogy megváltozzon az életed!

2016. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos h csak te latod magad selejtnek!! Ha szeretned mondok véleményt mint fiu..

16F

2016. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Pasizz!
2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Simán. Menni fog. Gondolj bele, úgy sem tudsz óriásit változni, akkor próbáld megszeretni magad, ha másnak nem tetszel, akkor legalább te magadat szeresd. Így könnyebb lehet magadat elfogadni.

Ha pedig azt sem tudod elfogadni, lenyelni, hogy nincs/nem lesz nőd, próbálkozz egyet-kettőt, a pofára eséstől egy jó ideig biztos nem fog kelleni, ha pedig bejön, akkor nyertél fiam.

2016. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom tesa de van nálam rondáb haverom annak mégis volt több csaja is:/
2016. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!