Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csúnyaságom miatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csúnyaságom miatt nem lehet barátnőm azt hogy fogadjam el végre?

Figyelt kérdés

Beszélgettem Anotalkon egy lánnyal nem társkeresés csak egyszerűen beszélgetni szerettem volna és kicsikarta belőlem hogy önbizalomhiányos vagyok.


Azt mondja... Meg is érti és le is lépett.. (látta a képem).

Nem volt még barátnőm és eddig sem mertem kezdeményezni, de mostmár végképp elvette a kedvemet.


Pedig már egyre jobban kezdtem összeszedni magamat, de már mind1.


17/f


2016. márc. 24. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis a csúnya helyett használhatjuk a *nem helyes szót ha nagyon enyhíteni akarom.
2016. márc. 24. 19:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó volt, mit ne mondjak...Az ilyen felszínes libákkal nem szabad foglalkozni! Hidd el, találni fogsz majd egy normális értékrendű lányt, aki a belső értékeid miatt fog szeretni. Egyébkénr nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél, én még nem láttam olyan fiatal fiút, akitől elfogott volna a rosszullét. :) Ha gondolod küldj egy képet! 15/L
2016. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsi hogy megkérdezem de mégis mi olyan csunya benned?
2016. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na fel a fejjel...inkabb mutass magadrol egy kepet;)

17/L

2016. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szépség/csúnyaság relatív.Viszont az emberek butasága és bunkósága meg határtalan.(tisztelet a kivételnek)


NE foglalkozz a ilyen emberekkel!

2016. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz privibe. 14/L.
2016. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az önbizalom hiany az nem gáz sajnos most nekem is beütött a szar de azt elfogadjak de a helyesseg az tökmindegy a legrondabb pasiknak is vannak csajaik sőt eleg jok is a kisugarzas szamit
2016. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszokod, beletörődsz idővel.
2016. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!