Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért kér minden lány töllem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kér minden lány töllem tanácsot, és mért tolják a képembe a barátjukat? Plusz, tényleg menőség alapján jönnek a barátok?

Figyelt kérdés

Eléggé undoritonak tartok amikor minden lány aki csak meglátogat, összefutunk valahol, vagy éppen suliban vagyunk folyton folyvást csak a párkapcsolati gondjait mondja el nekem, tudva hogy nem hogy barátom nem volt, egy bokot nem kaptam még. (az az honnan is tudnám, hogyan is érzném át a helyzetét, ha még sohasem tapasztalhattam meg) Ilyenkor öszintén megmondom neki, de erre álltalában csak megsértödnek, és az lesz a végé hogy féltékeny vagyok, meg sajnáltatom magam.

Néha látom hogy elöttem irnak nekik. Privát üzenet, de néha elém teszi a telefont, és mutat egy egy üzenetet. Primitiv, gyermeteg, nem is "normális" beszélgetés. Néha csak unottan mondok melé egy- egy választ, és azt elküldi neki, közben meg megjegyzi hogy mindig ott lehetnék mellete...

Amugy meg... 14 vagyok, nem érzem ugy hogy ennyi évesen barát kellene, de nagyon jol esne már valaki akivel én is társaloghatok, és hát... nagyon fájdalmas, és önbizalom rombolo, amikor mindenkinek volt már, és te még mindig csak magányos vagy. Sokszor elgondolkoztam hogy mért van ez, és itt jön a második kérdés. Én nem vagyok "menő" söt, nagyon sokáig kiközösitet voltam, mert nem követtem/követem a trendet. De az alfa nőstényt nap- mint nap ujabb szerelmesek keresik... És náhány elvetemült eljut arra a szintre, hogy miután látja hogy nála nem ér el semmi, velem is beakar probálkozni... Utálom ezt a gerinctelen huzást, csak én látom igy, vagy máshol is ilyen alapon müködik?



2016. máj. 18. 05:46
 1/3 A kérdező kommentje:
*tőlem
2016. máj. 18. 05:47
 2/3 A kérdező kommentje:
*az elgépelésekért elnézést, csak akkor olvastam el miután már elküldtem ><
2016. máj. 18. 05:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló szituba vagyok, na jó nem teljesen , mondjuk én pszichológusnak akarok tovább tanulni szóval nem is bánom :)) szerintem ezért is szívják a véremet a többiek :)) Egyébként ne vedd a szívedre mert nem hiszem hogy gonoszkodásnak szánják, csupán ilyenkor mindenki el van foglalva a saját világával. Nekem is megmutatják a barátnőim hogy miket írnak, de ez ne sértés számodra mert nem annak szánják, legalábbis ha normális és ezen kívül kedves emberek akik a barátaid akkor tényleg nem annak szánják.

És szerintem is korai még a barát téma én még most is így érzem, 16 évesen , habár nekem igazán hogy volt de nem tartott valami sokáig, főleg amiatt mert nem szerettük egymást, akiknek pedig tudtam hogy csak ár szép éjszakára kellenék na azokat kerüld el messzire. Majd el jön majd az az időszak amikor úgy fogod érezni készen vagy egy "kapcsolatra" addig ne erőltesd, mert hidd el tapasztalatból mondom hogy abból semmi jó nem lehet :)

Egyébként ez csak az én véleményem nem kell feltétlen komolyan venni elvégre fiatal vagyok én is :) De ha van idősebb nővéred vele talán ezt jobban meg tudnád beszélni , az anyákat nem javaslom, de ha neked jó viszonyod van vele akkor hajrá :)

2016. máj. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!