Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez jó kezdésnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó kezdésnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom igen tudom hogy ez a kérdés 10000 szer már fentvan vagy ehhez hasonló de muszáj megkérdeznem.A lényeg az hogy van egy ilyen alkalmazás ahova leginkább 14-17 évesek regisztrálnak konkrétan ilyen társkereső szerű.Én poénból beregisztráltam hogy nevessek pár jópofa emberen (mint ahogy most te nevetsz rajtam kedves olvasó) sokan vannak rajta szóval nem ilyen kamu oldal eléggé komoly. És tudjátok itt is belehet jelölni hogy ki tetszik ki nem, és ma bejelölte rajtam egy szép lány hogy tetszik, én is bejelöltem rajta. Na de most jön a lényeg, ő is ugyanabban a városban lakik mint én városban nagyon szép lány több kép is van róla szóval nem fake, és mivel vezetéknevét nem tudom ezért csak ott tudok ráírni, és szerintetek az hogy: Szia, van kedved beszélgetni? :D indítás az jó? Igen tudom ez a mai generáció hogy ennyit nem tud és élőben kellene meg mi lesz ha majd élőben találkozom vele ( ha találkozom) na nálam ez érdekes mert élőben jól elbeszélek bárkivel, csak ez az indítás nehézkes nálam. Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! Én 15 vagyok és a lány is!

2016. máj. 17. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy elírtam a városos részt kövezzetek meg, de szerintem érthető! :)
2016. máj. 17. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát tinderezel. Nincs semmi baj vele, csak ne úgy állj hozzá, hogy ez lesz életed szerelme. Persze az is megtörténhet, de erre ugye kevés az esély.


Nem érdemes túlfilózni a kezdést, de ne mizu, dugunkkal kezdj :D


Én rákérdeztem a hobbiukra, meg a zenei ízlésükre, hogy be tudjam lőni, hogy mennyire érdekel. Ne magadról dumálj, hanem ő érdekeljen. Ha ő kérdez, persze válaszolj, de ha nem kérdez vissza akkor felejtős. Nem kell erőltetni, ha nem válaszol több üzire, akkor hagyd.

2016. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

okés ezek hasznos dolgok :D

köszi :)

2016. máj. 17. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a tinder.

Ilyen igénytelen oldalon bármilyen kezdés jó. Az ott fent lévő lányoknak szerintem a "sya, nagyon tecel" típusú szöveg is megfelel.

2016. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint a fránya előítéletek. Ugye a profil alapján te is tudsz válogatni. Ha neked csak ők jutottak, hát sajnállak. Mint mondottam vala, ha nem a nagy ő megtalálása a cél, akkor nagyon jó kis alkalmazás. Csomó pozitív csalódásnak voltam részese az itt megismert emberek által.
2016. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Honnan lehet tudni előre,hogy ki a nagy ő? Ezt még előre nem lehet tudni.

legalábbis normális ember nem úgy kezd kapcsolatba, hogy "HMM, te nem a nagy ő leszel, de jó leszel nekem egy darabig".

Ha valaki úgy indul neki egy kapcsolatnak,hogy úgyse ő lesz a nagy ő, akkor már eleve a kapcsolat végét tervezi, mert hát úgyse ő lesz az, de vagy 10 hónapig el lesz vele.

Az is lehet,hogy valaki a tinderen találja meg a nagy ő-t (mondjuk ennek kb. 0,01% esélye van),de a te felfogásoddal nem lehet komoly kapcsolatba kezdeni.

Igen, én előítélekeztem. Nekem nem volt tinderem, bőven elég volt a véleményalkotáshoz mások tapasztalatai. Na meg eleve az a rémes felszínesség, hogy az emberek kizárólag profilkép alapján válogatnak. Na meg a sok ri.banc. Ennyi.

2016. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy a progam neve nem tinder hanem jaumo
2016. máj. 18. 06:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem a nagy őt keresem mert még 15 vagyok szóval hova, egyszerüen csak szimpatikus a csaj, szép is, és légyszives ha tudnátok a kérdésre is írjatok valamiféle választ:)
2016. máj. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!